جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  آفت

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  سوسپانسيون نیستاتین عماد حجم 12 میلی لیتر

  Emad Nistatin Suspension 12ml
  سوسپانسیون نیستاتین عماد، در درمان کاندیدیازیس (برفک دهان یا برفک واژینال) ناشی از کاندیداآلبیکانس و سایر گونه‌های کاندیدا مصرف می‌شود. نیستاتین با اتصال به استرول‌های موجود در غشاء باعث می‌شود که محتویات ضروری داخل سلولی قارچ از آن خارج شوند
  4,100 تومان

  آفتین ژل کاوشگران سلامت بنیان

  Kavoshgaran Salamat Bonyan Aaftin Gel
  آفتین ژل محصولی کاملا جدید حاوی عصاره گیاهی که معمولا با یکبار مصرف و در زمان 20 ثانیه آفت دهان را درمان مینماید و درد و ناراحتی بیمار بعد از چند دقیقه کاهش یافته و آثار آفت دهان بعد از مدتی التیام و بهبود مییابد. آفتین ژل برای درمان تمامی موارد کوچک و بزرگ آفت و مراحل مختلف تشکیل آن توصیه می گردد.
  15,000 تومان

  اسپری آویشن زرد بند حجم ۵۰ میلی لیتر

  Zardband Thyme topical Spray 50 ml
  در طب سنتی از آویشن برای بهبوداختلالات دستگاه تنفس فوقانی، آسم، سـیاه سرفه، التـهاب دهـان و گلو، ورم لــوزه ها و سوء هاضمه استفاده می گردد. همچنین در استعمال موضعی نیز برای بهبودزخم، خارش و درماتوز (بیماریهای پوستی ناشی از کار) اسـتفاده می شود
  40,000 تومان

  محلول موضعی میرتکس باریج اسانس حجم 15 میلی ‎لیتر

  Barij Essence Myrtex Topical Solution 15 ml
  محلول موضعی میرتکس باریج اسانس جهت درمان آفت و تبخال مورد استفاده قرار می گیرد. گیاه مورد در شستشو و ضد عفونی کردن زخم ها، رفع تحریکات مخاط دهان و رفع زخم های دهان تاثیر بسزایی دارد.
  5,000 تومان

  محلول دهانی ریوکس اهورا دارو حجم 15میلی لیتر

  AhuraDarou Rivax Oral Solution 15ml
  محلول دهانی ریوکس اهورا دارو، حاوی آنتراکینون‌ها و تاننهای گیاه ریوند چینی می‌باشد. گالوتاننها و اسید سالسیلیک موجود در گیاه عامل اثرات قابضی و در نتیجه بهبود زخم و ترشحات مخاطی خواهد بود. اثرات ضدالتهابی تاننهای موجود در این عصاره با همراهی فلاونوئیدهای موجود در آن به اثبات رسیده است. افزون بر این اثرات ضدمیکروبی و ضدقارچی تانن موجود در فرآورده موجب جلوگیری از عفونت‌های میکروبی و قارچی درنسج آسیب‌دیده لثه می‌شود.
  5,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 4,100 تومان بیشترین: 40,000 تومان
  ريال4100 ريال40000