جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  آلپسین | Alpecin


  آلپسین توسط دکتر ولف که یک داروساز آلمانی بود در شهر بیلفیلد آلمان پایه‌گذاری شد. تخصص دکتر ولف در زمینه محصولات سالم مثل مکمل‌‌‌های غذایی بود. در طول زمان جنگ بیلفیلد توسط بریتانیا بمباران شد که شرکت هم در بمباران به هزاران تکه تقسیم شد. در آن زمان پسر دکتر ولف، دکتر کورت ولف مدیر شرکت بود. نیروهای اشغالگر بریتانیا به برند آلپسین با یک شرط مجوز فعالیت دادند که پسر دکتر ولف باید به کسانی که در جنگ با آلمان آسیب دیده بودند کمک کند. به این ترتیب کورت فعالیت این برند را از نو آغاز و در دو حوزه لوازم آرایشی و دارویی رشد کرد.

  دکتر ولف با دانشگاه‌های بسیاری در زمینه مطالعه و تحقیقات همکاری می‌‌‌کند تا سرنخ‌‌‌های بیشتری از الگوی ریزش موی مردان دریافت کند.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  شامپو آلپسين مدل Caffeine C1 حجم 250 ميلي ليتر

  Alpecin Caffeine C1 Shampoo 250ml
  شامپو کافئین آلپسین مدل C1، ضد ریزش قوی مو می باشد و برای درمان هر نوع ریزش از جمله ریزش ارثی مو و ریزش هنگام شستشو مناسب می باشد. این محصول حاوی کراتین است و موها را از ریشه تا ساقه تقویت می کند. این شامپو دارای قابلیت انرژی رسانی مناسب به ریشه موهای ضعیف می باشد و رشد مجدد موها را تحریک می کند. همچنین به افزایش ضخامت مو و حجم دهندگی آن کمک می کند.
  42,000 تومان

  شامپو آلپسين مدل A1 Active حجم 250 ميلي ليتر

  Alpecin A1 Active Shampoo 250ml
  شامپو موهای خشک و معمولی آلپسین مدل A1، لطافت بخش و درخشان کننده مو می باشد و حالت پذیری مو را افزایش می دهد. این محصول حاوی کافئین و منتول می باشد که از ریزش مو جلوگیری می کند و باعث تقویت مو می شود.
  36,000 تومان

  شامپو آلپسين مدل A3 Anti Dandruff حجم 250 ميلي ليتر

  Alpecin A3 anti dandruff Shampoo 250ml
  شامپو آلپسین A3 یک انتخاب صحیح برای افرادی است که از شوره سر رنج می برند. با استفاده مداوم از این شامپو شوره های جدید دیگر تولید نمی شود و شوره‌های موجود روی مو و پوست سر را برطرف می‌کنند.
  52,000 تومان

  شامپو آلپسين مدل A2 Active حجم 250 ميلي ليتر

  Alpecin A1 Active Shampoo 250ml
  شامپو ضد ریزش موهای چرب آلپسین مدل A2، بر پایه‌ کافئین استوار است و باعث تقویت و محافظت از ریشه و ساقه‌ مو می شود و از ریزش مو جلوگیری می کند. این محصول کنترل کننده ترشح چربی پوست سر می باشد و از زود چرب شدن پوست سر و مو جلوگیری می کند.
  36,000 تومان

  محلول تقويت کننده مو آلپسين مدل Caffeine حجم 200 ميلي ليتر

  Alpecin Caffein Liquid 200 ml
  محلول تقویت کننده و ضد ریزش مو آلپسین مدل Caffeine، ساقه و ریشه موها را بطور کامل تقویت می کند و باعث جلوگیری از ریزش زود هنگام موها می شود همچنین این محصول با انرژی رسانی به ریشه‌ مو و محرک رویش مجدد آن سرعت رشد مو را افزایش می دهد. این محصول حاوی عصاره نعناع جهت طراوت پوست سر می باشد. این محلول مناسب انواع مو می باشد.
  78,000 تومان

  شامپو آلپسين مدل Double Effect حجم 200 ميلي ليتر

  Alpecin Double Effect Caffeine Shampoo 200 ml
  شامپو کافئین ضد شوره و تقويت کننده آلپسین مدل Double Effect، دارای فرمول دوگانه و منحصربفرد برای از بین بردن شوره و ریزش مو می باشد
  51,500 تومان

  شامپو ضد شوره سر آلپسين مدل Dandruff Killer حجم 250 ميلي ليتر

  Alpecin Dandruff Killer Shampoo 250ml
  این شامپو اولین شامپوی شرکت معروف آلپسین است که دارای چهار ماده‌ی مؤثر در ترکیب خود است. این مواد نقش پیشگیری کنندگی دارند و از به وجود آمدن شوره‌های جدید جلوگیری می‌کنند و علاوه بر این تعادل چربی پوست سر را نیز حفظ می‌کنند.
  51,500 تومان

  شامپو آلپسين مدل Tuning حجم 200 ميلي ليتر

  Alpecin Tuning Shampoo 200 ml
  شامپو تقویت کننده رنگ مو آلپسین مدل Tuning، با حفظ رنگدانه‌های طبیعی مو باعث تقویت رنگ طبیعی مو می شود و از سفید شدن زودرس مو جلوگیری می کند. این محصول همچنین از ریزش ارثی مو جلوگیری می کند.
  51,500 تومان