جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  اشتها آور

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  َشربت ویتامکس رازک 120 میلی لیتر

  Razak Vitamax Syrup 120 ml
  محلول خوراکی ویتامکس رازک یک مکمل غذایی است که به دلیل داشتن سیپروهپتادین و ویتامین های گروه B در درمان بی اشتهای مفرط استفاده می شود. سیپروهپتادین یک داروی ضدحساسیت با خواص اشتها آوری است. این محصول برای کودکان بی اشتها و لاغر مورد استفاده قرار می گیرد.
  12,000 تومان

  شربت اشتها آور باریج 120 میلی لیتر

  Barij Essence Appetizer Syrup 120 ml
  شربت اشتها آور باریج اسانس از انار تهیه شده است. انار که ضد صفرا است باعث می‌شود صفرا بیش از حد تولید نشود و درنهایت باعث افزایش اشتها شود.
  17,500 تومان

  قرص زینک پلاس سوپرابیون 60 عدد

  Suprabion Zinc Plus 60 tabs
  قرص زینک پلاس حاوی روی, ویتامین B و C است. روی یک ماده معدنی مفید برای بدن است که همراه با این دو ویتامین نقش مهمی در رشد مو, ناخن و سلامت پوست دارد. همچنین ویتامین C نیز نقش مهمی در تقویت سیستم دفاعی بدن دارد. در ادامه بهترین زمان مصرف قرص زینک را می خوانید.
  430 تومان

  کپسول زینک پلاس ب کمپلکس 5 میلی گرم 60 عدد

  Daana Pharma Zinc Plus B-Complex 5mg 60 tablet
  روی یکی از عناصری است که بعد از آهن فراوانترین عنصر جزئی در بدن به شمار می رود. این عنصر در فعالیت بیش از 50 آنزیم مختلف بخصوص آنزیمهایی که در سوخت و ساز پروتئین ها و کربو هیدراتها درگیر هستند دخالت دارد. اولین مطالعات کمبود روی در حدود 500 سال قبل در مصر و ایران انجام شد و در حال حاضر نیز طبق آخرین بررسی های انجام شده کمبود آن در بین گروه های مختلف مردم کشورمان قابل توجه است. میزان مناسب روی در عملکرد سیستم ایمنی، ترمیم زخمها، تقویت قوه بویایی، بینایی، چشایی، تقسیم طبیعی سلولها، رشد و تکامل در طول بارداری، کودکی و بلوغ نقش دارد.
  436 تومان

  شربت زینک سولفات رازک حجم 120 میلی لیتر

  Razak Zinc sulfate Syrup 120 ml
  شربت زینک سولفات رازک،القاء کننده رشد و نمو طبیعی در دوران بارداری، کودکی، و بزرگسالی است. زینک باعث تقویت سیستم ایمنی نیز میگردد.
  5,982 تومان

  شربت راسیپ رها فارم حجم ۲۰۰ میلی لیتر

  Raha Pharm Racip syrup 200 ml
  شربت راسیپ رها دارو درمانی مناسب برای بی اشتهایی در کودکان و بالغین مبتلا به اختلالات فیزیولوژیک عاطفی یا ارگانیک می باشد. این شربت حاوی سیپروهپتادین میباشد.سیپروهپتادین (Cyproheptadin) به گروهی از داروها تعلق دارد که نسل اول آنتی‌هیستامین نامیده می‌شوند این دارو به خوبی از دستگاه‌ گوارش جذب می‌گردد. اثر آن ۶۰–۱۵ دقیقه پس از مصرف خوراکی ظاهر می‌گردد. دفع آن کلیوی و اغلب بصورت متابولیت طی ۲۴ ساعت صورت می‌گیرد.
  45,000 تومان

  قرص گیاهی روکش دار شیکوریدین دینه بسته 50 عددی

  Dineh Chicoridin Herbal Coated Tablets pack of 50
  قرص شیکوریدین دینه فرآورده ای گیاهی است که از عصاره ریشه کاسنی، دانه شنبلیله و اسانس رازیانه تهیه شده است. و بعنوان یک مکمل گیاهی اشتها آور مورد استفاده قرار می گیرد. شیکوریدین در رفع بی اشتهایی و احساس ضعف عمومی، تامین ویتامین های مورد نیاز بدن در دوران نقاهت بیماران مورد استفاده قرار می گیرد.
  210 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 210 تومان بیشترین: 45,000 تومان
  ريال210 ريال45000