جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  اشتها آور

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  شربت رویال ژلی کیندر حجم 150 میلی لیتر

  Kinder Royal Jelly Syrup 150ml
  ژل رویال بـه دلیل داشتن اسیـد چرب غیـر اشباع(HAD10) ضد باکتــری است. تحقیقات نشـان داده است خاصیت آنتی بیوتیکی یک چهـارمِ ژل رویـال بـرابـر است بـا پنـی سیلیـن، البتـه بدون هیـچ عوارض جانبی.در ژل رویـال پروتئین قـوی میکروب کشی بنـام (Riyalisin) وجود دارد که اثرقوی برباکتری های گرم مثبت دارد.
  60,000 تومان

  شربت زینک پلاس مارینوکس ۲۰۰ میلی لیتر

  Marinox Zinc Plus Juice 200 ml
  شربت زینک پلاس مارینوکس حاوی روی و ویتامین های گروه C,A,D3,Bبهترین مکمل برای دوران رشد کودکان و نوجوانان است که به بهبود رشد جسمی و ذهنی در سنین رشد، تقویت سیستم ایمنی، افزایش رشد قدی و تقویت اشتها کمک می کند. این محصول برای تمامی سنین قابل استفاده است.
  49,000 تومان

  شربت اشتها آور آپتایزر کیندر حجم 150 میلی لیتر

  Kinder Ferromin Syrup 150 ml
   شربت اَپِتایزر حاوی عصاره های گیاهی، آهن، ید و ویتامین های مورد نیاز در کودکان و نوجوانان است که به صورت کاملا طبیعی باعث تقویت و افزایش اشتها می شود. به دلیل بکار رفتن ترکیبات گیاهی و طبیعی مصرف این فرآورده جهت افزایش اشتها هیچگونه عوارض جانبی به همراه ندارد.
  40,000 تومان

  شربت زینک پلاس ب-کمپلکس و ویتامین C یورو ویتال 200 میلی گرم

  Eurho Vital Zinc Plus Juice With B Complex Vitamin C
  شربت تقویت سیستم ایمنی، پیشگیری و کاهش طول مدت و شدت سرماخوردگی و افزایش رشد جسمی و ذهنی در سنین رشد و تقویت اشتهای کودکان
  57,000 تومان

  مکمل های طبیعی زینک (Zinc) - شربت های زینک گلوکونات 5 میلی گرم

  Nutritional supplement (5) mg zinc gluconate syrup
  این محصول عامل بنیادین در سوخت و ساز پروتئین ها، قندها، چربی ها و اسیدهای توکلینیک در بدن است.
  15,500 تومان

  شربت زینک سندروس با طعم شکلات 200 میلی لیتر

  Sandrous Chocolate + Zinc 200 ml
  شربت زینک سندروس همراه با روی، کلسیم و آهن حاوی ویتامین های ضروری است که به تقویت و رشد کودک کمک می کند. همچنین یک عامل کمکی برای تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد. این شربت در مقاومت بدن در برابر عفونت های حاد و مزمن (عفونت های پوستی، تنفسی و بیماری های جلدی) موثر است.
  36,500 تومان

  شربت زینک سولفات رازک حجم 120 میلی لیتر

  Razak Zinc sulfate Syrup 120 ml
  شربت زینک سولفات رازک،القاء کننده رشد و نمو طبیعی در دوران بارداری، کودکی، و بزرگسالی است. زینک باعث تقویت سیستم ایمنی نیز میگردد.
  5,982 تومان

  شربت راسیپ رها فارم حجم ۲۰۰ میلی لیتر

  Raha Pharm Racip syrup 200 ml
  شربت راسیپ رها دارو درمانی مناسب برای بی اشتهایی در کودکان و بالغین مبتلا به اختلالات فیزیولوژیک عاطفی یا ارگانیک می باشد. این شربت حاوی سیپروهپتادین میباشد.سیپروهپتادین (Cyproheptadin) به گروهی از داروها تعلق دارد که نسل اول آنتی‌هیستامین نامیده می‌شوند این دارو به خوبی از دستگاه‌ گوارش جذب می‌گردد. اثر آن ۶۰–۱۵ دقیقه پس از مصرف خوراکی ظاهر می‌گردد. دفع آن کلیوی و اغلب بصورت متابولیت طی ۲۴ ساعت صورت می‌گیرد.
  45,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 5,982 تومان بیشترین: 60,000 تومان
  ريال5982 ريال60000