جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  اَون | Avene

  اون برندی از شرکت خارجی PIERRE FABRE کشور فرانسه است. محصولات این برند با هدف مراقبت از پوست های فوق حساس یا غیر مقاوم طراحی شده است. در فرمولاسیون محصولات این برند از آب چشمه AVENE استفاده شده است که کیفیت آن توسط مرکز تحقیق آب همواره کنترل می شود
  در سال ۱۷۳۶ میلادی اسب شخصی به نام مارکوس روکوزل در دامنه‌های کوه سیاه، در جنوب غرب فرانسه در حال پرسه زدن بود. این اسب دارای بیماری مزمن پوستی بود. در هنگام پرسه زدن، این اسب چشمه‌ای را پیدا کرد، از آب آن نوشید و سپس به درون آن رفت. پس از این اتفاق بیماری پوستی این اسب به طور کامل درمان شد و پوشش او همانند زمانی که سالم بود دوباره براق شد. بدین صورت بود که چشمه آب گرم سنت اودیل در اون کشف شد و خواص درمانی آب آن شناسایی شد.
  در فاصله سال‌های ۱۸۷۴ تا ۱۹۶۶ میلادی، مرکز آب‌درمانی اون به سرعت مشهور شده و چشمه آب گرم این منطقه به عنوان مکانی برای تسکین بیماری‌های پوستی شناخته شد. این مکان توسط دولت فرانسه به عنوان مکانی عمومی شناخته شد.
  در سال ۱۹۷۵ میلادی مرکز آب‌درمانی اَون توسط پیر فابره، دومین شرکت بزرگ دارویی خصوصی فرانسه در حال حاضر، خریداری شد. اما نهایتا در سال ۱۹۹۰ میلادی برند تجاری اون ایجاد شد و محصولاتی متعدد از آب چشمه‌های آب گرم اون تولید شدند تا فواید آب اون به سرتاسر دنیا صادر شوند.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پن کلد کرم اون مناسب پوست های خشک، خیلی خشک و حساس 100 گرم

  Avene Cold Cream Ultra Rich Cleansing Bar For Dry, Very dry, Sensitive skin 100 g
  پن کلد کرم اون شوینده غیر صابونی کرمی است که مخصوص پوست حساس، خشک و خیلی خشک می باشد. با دارا بودن آب چشمه اون خاصیت التیام بخشی داشته و علاوه بر آبرسانی به پوست، در مقابل عوامل خارجی از پوست های حساس محافظت می کند.
  25,500 تومان

  کرم تریکسرا⁺ اون مناسب پوست‌های خشک و خیلی خشک 200 میلی‌لیتر

  Avene Trixera⁺ Selectios Face and Body 200ml
  کرم تریکسرا⁺ برطرف‌کننده تمام علایم آتوپی شامل خشکی، التهاب و خارش پوست است. این محصول قابل استفاده جهت آتوپی نوزادان، اگزما، پوست‌های خشک و خیلی خشک بزرگسالان، و همچنین دارای اثر بخشی سریع و طولانی مدت، مغذی و مرطوب‌کننده نیز می‌باشد.
  87,800 تومان

  کرم بدن,مرطوب کننده 200 میلی لیتر

  Akerat Body Cream
  کرم بدن مرطوب کننده بدن, مغذی، التیام بخش و نرم کننده پوست های مستعد کراتوز است
  88,500 تومان

  کرم مرطوب کننده اون 40 میلی لیتر

  Avene Cold Cream 40ml
  کلد کرم مرطوب کننده مناسب برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان
  38,500 تومان

  کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون حجم 40 میلی لیتر

  Avene Cicalfate Cream 40ml
  کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون حاوی ترکیبات موثری است که موجب ترمیم سریع پوست و رفع التهابات آن می شود و برای مصرف پوست های حساس در بزرگسالان، کودکان و نوزادان مناسب است.
  5,000 تومان