جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  بازسازی مفاصل

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  کپسول فیتوآرتریت گل دارو 30 عدد

  Goldaru Phyto arthrit 30 Cap
  در هــر کپسول فیتوآرتریت، عصاره خشک زردچوبه ، کندر، عصاره خشک زنجبیل و عصاره گیاه پنجه گربه موجود است . ترکیب این گیاهان به کاهش درد ،خشکی و سفتی مفاصل کمک می کند. هم چنین کپسول فیتوآرتریت، برای پیشگیری از آلزایمر مفید می باشد.
  750 تومان

  قرص تریپل جوینت اید لایف استایل بسته 90 عددی

  Life StyleTriple Joint-Aid 90Tabs
  قرص تریپل جوینت اید مناسب برای برطرف کردن دردهای ناشی از مفاصل و آرتروز محصول شرکت لایف استایل LIFE STYLE کشور آمریکا است.
  1,277 تومان

  قرص استئوکینون هولیستیکا 100 عددی

  Holistica Osteo Quinone 100 Tabs
  قرص استئوکینون هولیستیکا حاوی مقادیر کلسیم مورد نیاز بدن به همراه ویتامین K2 که موجب جذب موثر کلسیم در بدن می گردد، می باشد. مصرف این محصول به مدت حداقل 6 ماه در کاهش از دست رفتن توده استخوانی و افزایش غلظت مواد معدنی استخوان ها موثر هستند.
  817 تومان

  قرص تسکین دهنده درد فلکسومکس markovit بسته 30 عددی

  markovit flexomax 30 tablets
  گلوكزآمين، كندروتين و ام اس ام با نام تجاری فلکسومکس محصول شرکت مارکوویت است که به ساخت غضروف و تسکین درد مفاصل کمک می کند و همچنین به عنوان روان کننده مفصل شناخته می شود. مصرف این محصول برای تمامی افراد پیشنهاد می شود.
  2,182 تومان

  قرص جوینتیس ویتابیوتیکس بسته 30 عددی

  Vitabiotics Jointace 30 Tabs
  قرص جوینتیس ویتابیوتیکس به حفظ سلامت و بهبود عملكرد و فعاليت مفاصل و بافت های پیوندی مثل غضروف ها کمک می کند و با جلوگیری از فرسایش غضروف و کمک به تشکیل و ترمیم کلاژن، در افزایش انعطاف پذیری و عملکرد صحیح مفاصل و همچنین کاهش درد تاثیر بسزایی دارد.
  380 تومان

  قرص آرترواستاپ رپید والمارک 60 عددی

  Walmark ArthroStop Rapid 60 Tablets
  آرترواستاپ رپید با فرمولاسیون حاوی سه ماده بسیار موثر گلوکزآمین، کندرویتین و عصاره کندر، موجب حفاظت، تقویت و بهبود مفاصل می گردد. عصاره کندر در کنار گلوکزامین و کندرویتین که از عناصر سازنده غضروف مفصلی هستند، در کاهش التهاب دردناک مفاصل بسیار اثربخش است.
  1,483 تومان

  قرص کلسی کر ویتان 30 عدد

  Vitane Calcicare 30 Tabs
  قرص کلسی کر ویتان موثر در درمان پوکی استخوان، تقویت استحکام استخوان ها و دندان ها و حفظ سلامت مادر و جنین در دوران بارداری می باشد که حاوی زینک به عنوان فاکتور موثر در تقسیم سلولی و سنتز آنزیم ها است.
  1,066 تومان

  قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی 30 عدد

  Natures Only Cartigen Max 30 Tab
  قرص کارتیژن مکس نیچرز اونلی موجب به تعویق افتادن پیر شدن سلولی می گردد و به درمان آرتروز و استئوآرتریت کمک می کند. همچنین دردهای ناشی از تخریب یا از بین رفتن غضروف کاهش می دهد و بعد از مدتی از بین می برد.
  2,742 تومان

  قرص کارتیژن فورت نیچرز اونلی 30 عددی

  Natures Only Cartigen Forte 30 Tabs
  قرص کارتیژن فورت نیچر اونلی از فرمولاسیونی پیشرفته برای سلامت مفاصل برخوردار است. کارتیژن فورت محصولی است که حاوی ترکیباتی ضروری می باشد که در کمک به درمان آرتروز و پیشگیری از حادتر شدن شرایط بیماری تاثیر بسزایی دارد.
  3,461 تومان

  کپسول آوودین هولیستیکا بسته 32 عددی

  Holistica Avodin 32 Cap
  کپسول آوودین هولیستیکا با منشا کاملا طبیعی، حاوی عصاره زنجبیل، سویا و آووکادو بوده که درد و التهاب مفاصل را کاهش داده و از تخریب غضروف ها پیشگیری می نماید. ترکیبات موجود در زنجبیل، سبب کاهش التهاب و کاهش درد می شود.
  1,800 تومان

  شربت استئوجویس یوروویتال حجم 200 میلی لیتر

  EuRho Vital Osteo Juice 200 ml
  شربت استئوجویس یوروویتال حاوی کلسیم، منیزیم، روی و ویتامین D می باشد. این شربت می تواند در پیشگیری از کمبود کلسیم در بدن موثر باشد. ویتامین D موجود در آن نیزدر افزایش میزان جذب کلسیم و تحریک نفوذ آن به استخوان ها موثر است.
  100,000 تومان

  قرص فلکس جوینت الیت فارماکپس 30 کپسول

  Elite Flex joint 30 capsule
  امروزه استفاده از مکمل گلوکزامین سولفات، ام اس ام همراه اسیدهای چرب ضروری امگا 6-3، ویتامین ها و مواد معدنی در طولانی مدت نه تنها می تواند در بهبود و تسکین و کاهش درد استخوان و مفاصل موثر باشد بلکه در تولید غضروف های مفصلی نقش اساسی را ایفا نماید.
  1,600 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 380 تومان بیشترین: 100,000 تومان
  ريال380 ريال100000