جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  تریزا | Trisa

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  مسواک پرل وایت تریزا با برس سخت

  Trisa Pearl White hard Toothbrush
  + مسواک پرل وایت تریزا با برس سخت و الیاف هایی منطبق با آناتومی طبیعی دندان ها برای تمیزی بیشتر می باشد. الیاف سر مسواک دارای مرواریدهای آبی رنگ، برای سفیدکنندگی و جلوگیری از زرد شدن دندان ها، همراه با طراحی ارگونومیک دسته با ساختار موجی شکل، به منظور عدم لغزش و کنترل بهتر مسواک در دست می باشد
  7,000 تومان

  مسواک تریزا مدل کول اند فرش با برس نرم

  Cool & Fresh Trisa soft Toothbrush
  - الیاف کاملا گرد شده و نحوه چیدمان دسته الیافها بر روی مسواک کاملا با برجستگیهای دندانها مطابقت دارد و می تواند پلاکها را از مرز لثه با دندان بردارد.
  13,000 تومان

  مسواک تریزا مدل پرفکت وایت با برس مدیوم

  Perfect White Trisa mediuomToothbrush
  مسواک پرفکت وایت تریزا با الیاف اسفنجی منحصر به فرد برای سفیدکنندگی هر چه بیشتر دندان ها می باشد. این محصول دارای طراحی سه قسمتی مدرن و جذاب دسته مسواک و دایره های برجسته کوچک پشت مسواک است و پلاک های موجود در روی زبان و گلو را به نرمی بر می دارد.
  23,000 تومان

  مسواک کودک تریزا مدل Kids با برس نرم مناسب کودکان 3 تا 6 سال

  Trisa Kids Soft Toothbrush
  مسواک کودک تریزا مدل Kids با برس نرم مخصوص کودکان 3 تا 6 سال می باشد. الیاف کوتاه و بلند مسواک برای افزایش قدرت پاک کنندگی جرم ها و پلاک ها همراه با ته کاملا گرد، برای جلوگیری از آسیب رسیدن به لثه کودکان می باشد.
  18,000 تومان

  مسواک جونیور تریزا با برس متوسط مناسب کودکان بالای 6 سال

  Trisa Junior Toothbrush
  مسواک جونیور تریزا با برس متوسط مخصوص کودکان بالای6 سال می باشد. طراحی ارگونومیک دسته دارای انحنای بسیار کم برای راحتی در دست گرفتن مسواک می باشد. الیاف کوتاه و بلند مسواک برای افزایش قدرت پاک کنندگی جرم ها و پلاک ها همراه با ته کاملا گرد، برای جلوگیری از آسیب رسیدن به دهان کودکان می باشد.
  10,000 تومان

  نخ دندان تریزا سری Professional مدل Easy Waxed

  Trisa Professional Easy Waxed Dent Floss
  بلافاصله پس از استفاده از نخ دندان تریزا ، رایحه نعناع را در دهان احساس می کنید. این محصول به راحتی در میان دندان ها قرار گرفته و در برابر ساییدگی و ریش شدن مقاوم است
  26,000 تومان

  مسواک تریزا مدل فلکسیبل با برس سخت

  Flexible Trisa hard Toothbrush
  سری مسواک تریزا مدل فلکسیبل با برس سخت دارای الیاف مناسب برای لثه و دندان ها است که به کاهش التهابات لثه و سفید کردن لکه های سطح دندان کمک می کند.
  13,500 تومان

  مسواک فلکسیبل هد با برس سخت تریزا

  Flexible Head hard toothbrush
  سری مسواک تریزا مدل فلکسیبل هد با برس سخت دارای الیاف مناسب برای لثه و دندان ها است که به کاهش التهابات لثه و سفید کردن لکه های سطح دندان کمک می کند.
  12,000 تومان