جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  تقویت حافظه

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  قرص جینکوگل گل دارو30 عددی

  Ginkogol 30 tablets
  قرص جینکوگل گل دارو حاوی جینکوبیلوبا است و برای تقویت حافظه و درمان افسردگی مناسب است. این مکمل غذایی برای تمرکز حواس مناسب است و ضد التهاب است.
  460 تومان

  شربت اهورا هایپراکتیو حجم60 میلی لیتر

  AhuraDarou Ahura Hyperactive Syrup 60 ml
  شربت هایپراکتیو اهورا دارو، با بهره گیری از عصاره گیاهان رازک، بادرنجبویه، گل ساعتی، شکوفه پرتقال تلخ و جنتیانا جهت تقویت حافظه و تمرکز کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین اضطراب، عصبانیت، ترس و هیجان در کودکان را کنترل می کند. این دارو برای تمام کودکان به خصوص کودکان بیش فعال بسیار مفید است.
  9,000 تومان

  کپسول امگا 3 گلدن سیز کارن 50 عدد

  Karen Golden Seas Omega -3 50 Capsules
  کپسول امگا 3 گلدن سیز کارن حاوی روغن ماهی است که منبع سرشاری از اسیدهای چرب بلند زنجیره غیراشباع امگا 3 مانند DHA و EPA است. مصرف این کپسول باعث حفظ سلامت قلب و عروق، استخوان و مفاصل، مغز و سیستم عصبی و... می شود. مصرف این کپسول به تمامی افراد پیشنهاد می شود.
  580 تومان

  شربت جینکو ویتون رها 200 میلی لیتر

  Raha Ginkgoviton Syrup 200 ml
  شربت جینکو ویتون رها، دارای عصاره گیاه جینکو می باشد. جینکو یکی از قدیمی‌ترین گیاهان آسیایی است که خواص شگفت انگیز متعددی دارد. جینکو ضد آلزایمر بوده، برای تقویت حافظه و قوای جنسی مفید است و جلوی سکته‌ی قلبی و مغزی را می‌گیرد. از این گذشته این گیاه پیری پوست را به تأخیر می‌اندازد.
  19,500 تومان

  کپسول امگا رکس دانا ۵۰ عددی

  Daana Omega Rex 50 Caps
  اسیدهای چرب موجود در چربیها، اسیدهای چرب امگا-3 و اسیدهای چرب امگا-6 هستند که هردو نقشهای اساسی را در سوخت و ساز بدن ایفا می کنند.رژیم غذائی باید طوری باشد که تعادلی بین این دو نوع اسید چرب در آن برقرار شود ولی متاسفانه امروزه این تعادل رژیم غذائی بهم خورده است و اغلب حاوی اسیدهای چرب امگا-6 می باشند که ناشی از مصرف غذاهائی است که با روغن آفتابگردان و یا روغنهای مایع تهیه می شوند در حالیکه اسیدهای چرب امگا-3 بیشتر در ماهیهای چرب آبهای سرد مانند ماهی تون ، ماهی قزل آلا و نیز در گردو وجود دارند.این فقدان نسبی اسیدهای چرب امگا-3 می تواند در شیوع بیماریهای قلبی ،التهاب مفاصل و بیماریهای دیگر نقش داشته باشد.بنابراین جهت ایجاد تعادل مناسب سفارش شده است که حداقل یک الی دوبار در هفته در رژیم غذائی ماهی بخصوص ماهیهای چرب اقیانوسی وجود داشته باشد درغیر اینصورت می توانید روزانه یک گرم از مکملهای حاوی روغن ماهی استفاده نمائید.طبق مطالعات انجام شده بهترین نسبت بین مصرف اسیدهای چرب امگا 6 و امگا 3 برابر 1به 4 تا 5 می باشد. کپسولهای نرم امگارکس حاوی یک گرم روغن ماهی بوده و این مقدار محتوی 180 میلی گرم Eicosapentaenoic Acid(EPA) و 120 میلی گرم Docosahexaenoic Acid (DHA) است که هر دواز اسید های چرب امگا-3 می باشند.
  752 تومان

  کپسول جینسانا فارماتون 30 عدد

  Pharmaton Ginsana Capsuls 60 pcs
  کپسول جینسانا فارماتون حاوی عصاره استاندارد شده G115 می باشد که از ریشه گیاه جینسینگ استخراج شده و می تواند انرژی مناسبی را برای شما فراهم نماید. جینسانا از طریق افزایش میزان جذب اکسیژن توسط سلول ها باعث افزایش تولید انرژی شده همچنین با تاثیر بر روی سیستم اعصاب مرکزی باعث کاهش استرس و تنش می گردد.
  1,200 تومان

  کپسول ممورال گل دارو 30 عددی

  Goldaru Memoral 30 Herbal Cap
  کپسول ممورال گل دارو، در کم شدن حافظه یا اختلالات اداراکی، اختلالات عروق محیطی و زوال عقل (آلزایمر) مورد استفاده قرار می‎گیرد. ممورال حاوی کندر و پودر ریشه زنجبیل می‎باشد.
  15,000 تومان

  سافت‌ژل امگا ۳-۶-۹ نورم لایف1200 میلی گرم بسته 60 عددی

  Norm life Omega 3-6-9 vana Pure 60Softgels
  این کپسول موجب سلامت قلب و عروق و کاهش فشار خون می شود.کپسول امگا ۳-۶-۹ یک مکمل غذایی بسیار مفید می باشد زیرا این مکمل با ترکیباتی که در آن وجود دارد باعث می شود که افراد دچار آلزایمر یا فراموشی نشوند همچنین از سرطان، آسم ، دیابت ، افزایش فشار خون جلوگیری می کند کپسول امگا ۳-۶-۹ در سلامت قلب نیز تاثیر گذار می باشد به درمان بیماری هیپرتری گلیسریدمی نیز کمک می کند
  1,200 تومان

  قرص تقویت حافظه و درمان افسردگی جینکو تیدی محصول Tolidaru بسته 100 عددی

  Tolidaru Ginko TD Improving Mental Alertness 100 Tablets
  قرص جینکو تیدی تولید دارو حاوی جینکوبیلوبا است و برای تقویت حافظه و درمان افسردگی مناسب است. این مکمل غذایی برای تمرکز حواس مناسب است و ضد التهاب است. و آنتی اکسیدان می باشد . همچنین در درمان علامتی معلولیت ذهنی ، بهبود تمرکز حواس و زنگ زدن گوش ایفای نقش می کند.
  5,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 460 تومان بیشترین: 19,500 تومان
  ريال460 ريال19500