جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  تقویت ناخن

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  قرص جوشان زینک پلاس ویتافیز بسته 20 عددی

  Vita Fizz Zinc Plus 20 Effervescent Tablets
  قرص جوشان زینک پلاس ویتافیز دارای 15 میلی گرم زینک در هر قرص می باشد. این قرص به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن و همچنین افزایش قد در سنین رشد و افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن کمک می نماید.
  19,500 تومان

  قرص جوشان زینک و ویتامین C ویتاپرا بسته 20 عددی

  Vitapra Zinc & Vitamin C 20 effervescent Tabs
  قرص جوشان زینک و ویتامین C ویتاپرا جهت تامین میزان نیاز روزانه بدن به زینک و ویتامین C تولید شده است. این محصول از سیستم ایمنی بدن محافظت کرده و با طعم بسیار خوشایند آلبالو تهیه شده است.
  9,763 تومان

  سافت ژل فروسیس ویواتیون ۳۰ عددی

  Viva Tune Ferosis softgels pack of 30
  فروسیس، مکملی است که جهت تامین آهن به میزان مناسب برای افرادی که کمبود ذخایر آهن دارند و همچنین خانمها در دوران بارداری فرموله شده است.
  1,417 تومان

  سافت ژل منو هالت پلاس ویواتیون 3۰ عددی

  Viva Tune Menohalt Plus softgels pack of 30
  سافت ژل منو هالت پلاس با فرمولاسیون اختصاصی که شامل ویتامین ها ، مواد معدنی و ترکیبات گیاهی تهیه شده است جهت نیاز خانم ها به مواد مغذی در سنین ( یائسگی ) و پس از آن می باشد.
  2,289 تومان

  قرص درموبلا گلدن لایف 30 عدد

  کپسول درموبلا گلدن لایف برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن فرموله شده است. این مکمل به افزایش تولید کلاژن برای حفظ سلامت پوست، افزایش رشد و تقویت مو و افزایش ضخامت ناخن ها، کمک می کند.
  8,000 تومان

  قرص زینک پلاس سوپرابیون 60 عدد

  Suprabion Zinc Plus 60 tabs
  قرص زینک پلاس حاوی روی, ویتامین B و C است. روی یک ماده معدنی مفید برای بدن است که همراه با این دو ویتامین نقش مهمی در رشد مو, ناخن و سلامت پوست دارد. همچنین ویتامین C نیز نقش مهمی در تقویت سیستم دفاعی بدن دارد. در ادامه بهترین زمان مصرف قرص زینک را می خوانید.
  430 تومان

  قرص فولیکوژن نانو حیات دارو 60 عدد

  Nano Hayat Darou Folicogen 60 Tablets
  با فرمولاسیون پیوسته رهش - پیشگیری و درمان ریزش مو ناشی از رژیم غذایی نامناسب یا سوء تغذیه - بهبود رویش و سلامت مو - پیشگیری و درمان سوء تغذیه ناشی از مصرف داروهای دیگر و یا رژیم غذایی نامناسب - تحریک و بهبود عملکرد سلولی فولیکول های مو از طریق تامین ویتامین ها و مواد معدنی کلیدی در فرایندهای پایه ای متابولیسم عمل میکند
  85,020 تومان

  کپسول زینک پلاس ب کمپلکس 5 میلی گرم 60 عدد

  Daana Pharma Zinc Plus B-Complex 5mg 60 tablet
  روی یکی از عناصری است که بعد از آهن فراوانترین عنصر جزئی در بدن به شمار می رود. این عنصر در فعالیت بیش از 50 آنزیم مختلف بخصوص آنزیمهایی که در سوخت و ساز پروتئین ها و کربو هیدراتها درگیر هستند دخالت دارد. اولین مطالعات کمبود روی در حدود 500 سال قبل در مصر و ایران انجام شد و در حال حاضر نیز طبق آخرین بررسی های انجام شده کمبود آن در بین گروه های مختلف مردم کشورمان قابل توجه است. میزان مناسب روی در عملکرد سیستم ایمنی، ترمیم زخمها، تقویت قوه بویایی، بینایی، چشایی، تقسیم طبیعی سلولها، رشد و تکامل در طول بارداری، کودکی و بلوغ نقش دارد.
  436 تومان

  کپسول زینک پلاس ب کمپلکس 60 عدد

  Daana Pharma Zinc Plus B-Complex 60 tablet
  یکی از عناصر معدنی مهم موجود در بدن است که برای عملکرد صحیح بیش از 200 واکنش بیولوژیکی در بدن ضروریست، اعمال زیادی در بدن وابسته به حضور زینک است از جمله رشد و تکامل، ترمیم زخم، تولید مثل و ایمنی بدن. زینک علاوه بر رشد و تقسیم سلولی در حفظ ساختار اسیدهای نوکلئیک، پروتئین ها و غشای سلولی مؤثر است. از این رو، نقش اساسی زینک در حفظ سلامت پوست و مو مطرح می شود. از آنجایی که خاک اکثر مناطق ایران دچار فقر روی می باشد و بسیاری از مردم ایران دچار کمبود روی می باشند زینک پلاس (Zinc Plus) ساپلکس با داشتن ترکیبی منحصر به فرد و با تأثیر در رشد و حفظ سلامت مو، زیبایی و اعتماد به نفس را به ارمغان می آورد.
  405 تومان

  کپسول مولتی ویتامین مینرال ساپلاس مدز 60 عددی

  Supplus Meds Multivitamin & Mineral Cap 60 pcs
  کپسول مولتی ویتامین مینرال ساپلاس مدز، تامین کننده ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد و هم چنین باعث تقویت سیستم ایمنی شده و به کاهش عواض پیری درپوست ،کمک می کند
  1,078 تومان

  قرص پرفکتیل پلاتینوم ویتابیوتیکس بسته ۶۰ عددی

  Vitabiotics Perfectil Platinum 60Tabs
  قرص پرفکتیل با داشتن طیف کاملی از ویتامین ها، مواد معدنی و ریزمغذی ها نیاز بدن به این مواد حیاتی را تامین کرده و به حفظ سلامت و شادابی پوست، مو و ناخن شما کمک می کند.
  3,500 تومان

  کپسول هیربرست بسته ۶۰ عددی

  Hairburst Healthy Hair Vitamins 60capsuls
  قرص تقویت کننده مو هیربرست Hairburst Hair Vitamins با فرمولاسیون بی نظیری که دارد موهای شما را از درون بدنتان تقویت کرده و منجر به اصطحکام، پر پشت تر شدن و رشد بیشتر آنها میشود. هیر برست معتقد است داشتن موهای براق، سالم و پر از درون بدن شکل میگیرد بنابراین فرمولاسون آن تمام ویتامین ها و مواد مغذی حیاتی برای بدن شما جهت تشویق رشد و تغذیه مو را داراست.
  185,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 405 تومان بیشترین: 185,000 تومان
  ريال405 ريال185000