جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  تنظیم خواب

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  قرص روکش‎دار نوراگل گل دارو 30 عددی

  Goldaru Neurogol 30 Coated Tab
  قرص روکش‎دار نوراگل اضطراب و بی‎خوابی‎های عصبی را برطرف نموده و سبب آرامش شما خواهد شد. این محصول از مواد موثرعصاره خشک برگ بادرنجبویه و عصاره خشک ریشه سنبل‎الطیب تهیه شده است که به عنوان تسکین دهنده گیاهی اعصاب شناخته شده می‎باشند.
  593 تومان

  شربت اهورا اسلیپ اهورا دارو 60 میلی لیتر

  Ahura Daru Ahura Sleep Syrup 60 ml
  شربت اهورا اسلیپ اهورا دارو به منظور ایجاد خوابی آرام برای کودکان تهیه شده و با وجود عصاره گل بهار‎نارنج، عصاره اسطوخودوس، عصاره بابونه، عصاره گل زالزالک، مرزنجوش، گل ساعتی و بادرنجبویه به درمان بی خوابی، بهبود خواب و تنظیم ساعت خواب کودک در هنگام شب کمک می کند.
  10,000 تومان

  شربت بی بی سد گل دارو حجم 60 میلی لیتر

  Goldaru Babysed Syrup 60 ml
  شربت بی بی سد در درمان نا آرامی و بی خوابی نوزادان وکودکان استفاده می شود. بطور كلی كلیه گیاهان بكار رفته در فرمولاسیون شربت آرام بخش نوزادان دارای اثر آرام بخشی، ضد اسپاسمی و ضد التهابی بوده و این گیاهان اثرات یكدیگر را كاملاً تشدید می نمایند.
  15,000 تومان

  شربت بیبی اسلیپ سپیداج حجم 120 میلی لیتر

  Sepidaj Baby Sleep Syrup 120 ml
  شربت بی بی اسلیپ برای بهبود خواب کودکان، کمک به برطرف نمودن اختلالات خواب وبی قراری کودکان ناشی از اضطراب شبانه و کاهش رفتارهای استرسی کودکان تجویز می شود .
  15,000 تومان

  کپسول نرم لینازپام اروم طب دارو بسته 30 عددی

  Urum Teb Daru Linazpam 30soft capsule
  اسانس اسطوخودوس از دیرباز به عنوان داروی ضدافسردگی ، مسکن ، ضد اسپاسم ، ضدفشارخون ، ضددرد و درمان سردردهای میگرنی کاربرد فراوان دارد.
  530 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 530 تومان بیشترین: 15,000 تومان
  ريال530 ريال15000