جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  جانسون | Johnson

  شرکت «جانسون اند جانسون» (Johnson & Johnson) يک توليدکننده بين‌المللي تجهيزات پزشکي و مواد دارويي آمريكايي است که شهرت آن به دليل قرار داشتن مداوم در بالاترين رتبه شرکت اعتبارسنجي سلامت ملي هريس مي‌باشد.
  اين شرکت به عنوان محترم‌ترين شرکت جهان از نظر مجله بارونز شناخته شده و اولين شرکتي است که جايزه سياست‌گذاري عمومي‌«بنجامين فرانکلين» را از دپارتمان ايالتي آمريكا به خاطر سرمايه گذاري در برنامه‌هاي آموزشي بين‌المللي دريافت کرده است.
  ژوزف جانسون در سال 1886 با همكاري دو برادر خود جيمز و ادوارد، شركتي با نام «جانسون اند جانسون» يا J&J تاسيس کرد كه هدف اصلي آن توليد دارو براي عصر جديد پس از كشف ميكروب‌ها بود. اين شرکت از همان ابتدا که لوازم آماده پانسمان پزشکي ارائه مي‌کرد، اولين توليدکننده در نوع خود بود و با طراحي وسايلي مانند پنبه‌هاي جاذب نرم و گازهاي پانسمان ضدعفوني شده، به جنگ «قاتل نامرئي» جراحي آن زمان، يعني ميکروب‌هاي موجود در هواي اتاق عمل رفت.
  اين پديده که کمک بسيار زيادي به علم پزشکي کرده بود به قدري تاثيرگذار بود که تا پايان قرن نوزدهم، نام اين شركت مترادف با وسايل استريل و ضدعفوني كننده مورد استفاده در بيمارستان‌ها بود.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  اسپری نرم کننده و باز کننده گره مو کودک جانسون مدل Shiny Drops حجم 200 میلی لیتر

  Johnson No More Tangles Baby Hair Conditioner Spray 200ml
  اسپری نرم‌کننده برند «جانسون» بازکننده سریع موهای کودک بوده و با رایحه دل‌پذیر،‌ می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل باشد. این اسپری شانه‌پذیری و حالت‌پذیری را به سرعت افزایش داده و آنتی‌استاتیک است.
  11,600 تومان