جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  جردن | Jordan

  جردن در ابتدا تولید کننده شانه و برس بود. ویلهلم جردن در بیست و دوم ژانویه سال 1809 در شهر کپنهاک به دنیا آمد و در بین 12 فرزند بزرگترین آنها بود. ویلهلم بلافاصله بعد از فارغ التحصیل شدن به شهر کیل آلمان برای جستجوی کار فرستاده شد و از آنجا به هامبورگ رفت که در آنجا شروع به یادگیری شانه‌سازی نمود. ویلهلم جردن تحت راهنمایی صنعتگران خبره آلمانی، مهارتهای را فرا گرفت که بنیانی برای زندگی کاری‌اش شد، میراثی که هنوز هم زنده و پابرجاست. 
  ویلهلم جردن بعد از امتحان شانس خود برای چندین سال به عنوان شاگرد ماهر در اروپای مرکزی، به کپنهاک بازگشت و فروشگاه شانه و برس خودش را تاسیس نمود. با اینحال، او در این کار و در تأمین هزینه‌های زندگی اش با شکست مواجه شد بنابراین در سال 1837 فروشگاه را بست و به همراه دوتن از همکاران شانه‌ساز به دنبال شانس خود به شهر کریستانیا، پایتخت نروژ که بعداً به اسلو معروف شد رفتند. 
  این سه تن کسب و کار متوسط شانه‌سازی را در مرکز شهر در 5 آگوست 1837 بنیان نهادند که امروزه به یکی از کارخانه‌های تولید کننده پیشرو اروپایی در زمینه برس تبدیل شده است. 
  در همان زمان ویلهلم جردن درخواست شهروندی نروژ را ارائه کرد که در 19 ژانویه 1838 شهروندی نروژ به او اعطا گردید. بعد از سوگند یادکردن به ویلهلم جردن امتیاز شهروندی و عنوان استاد شانه‌ساز در کریستیانیا اعطا شد. تشریفات نهایی دربرگیرنده فرصت هشت روزه برای ارائه نامه مدنی به ایستگاه پلیس و پرداخت هزینه‌های دادرسی به دادگاه بود. 
  چندسال گذشت و ویلهلم به پاس رونق اقتصاد قدرتمند محلی به خوبی تثبیت گردید. او از روی خوش‌بینی‌اش تصمیم به اولین سرمایه‌گذاری مهم خود می‌کند یعنی خریدن املاکی در اسکیپرگاتن 44. این املاک به دلیل موقعیت جغرافیایی استراتژیک خود در پایتخت، محیط ایده‌آلی برای توسعه کسب و کار او فراهم نمودند. در سال 1845، ویلهلم با احساس یک فرصت تجاری، به برس‌سازی علاقمند شد چرا که در آن زمان هیچکدام از ساکنان شهر کریستیانیا به این حرفه مشغول نبودند. ویلهلم جردن هیچ تجربه قبلی در مورد این صنعت نداشت، به جز اینکه دوباره در هامبورگ شروع به کار نمود و در فضای مبتکرانه برس‌سازی، دوستانی پیدا نمود که به همراه خانواده‌هایشان ویلهلم را در رفتن به کریستیانیا همراهی نمودند. با تمرکز جدید بر روی برس‌سازی، کسب و کار ویلهلم جردن رشد نمود و به بار نشست.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  مسواک کودک جردن مدل Step2 با برس نرم به همراه درپوش

  Jordan Childrens Step2 Soft Toothbrush With Cap
  مسواک کودک جردن دارای دسته تزئینی با درجه مقاومت نرم می باشد. این مسواک با سرگرد (مدور) و الیاف نرم، جهت حرکت آسان در دندان ها و حفظ سلامت و جرم گیری دندان های کودکان بسیار موثر است.
  9,200 تومان