جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  خون‌ساز

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  شربت فرومین کیندر حجم 150 میلی لیتر

  Kinder Ferromin Syrup 150 ml
  هر سلول زنده گیاهی و جانوری حاوی آهن است. در بدن انسان، حدود 4-3 گرم آهن وجود دارد. به توصیه ی سازمان بهداشت جهانی از سن 4 ماهگی برای شیرخواران باید قطره آهن شروع شود و تا سن 2 سالگی ادامه یابد . میزان نیاز روزانه شیرخواران به آهن 15 میلی گرم می باشد .تحقیقات جدید نشان داده است که شیرخوارانی که تا 2 سالگی مکمل آهن مصرف نکرده اند علاوه بر این که دچار علایم کم خونی فقر آهن ،بی اشتهایی ،اضطراب و بی قراری می شوند دچار کاهش تمرکز و عملکرد مغزی حتی در سنین مدرسه می شوند . آهن عنصر ضروری و مهم تشکیل دهنده پروتئین های شرکت کننده در انتقال اکسیژن و متابولیسم محسوب می شود.
  30,000 تومان

  سیمرغ دارو قطره آهن فروزومال حجم 30 میلی لیتر

  Simorgh Darou Ferrosomal Drops 30 ml
  نیاز به آهن در دوران کودکی یک نیاز اساسی است. از این رو شیوع اختلالات ذهنی و گاهی حرکتی در افراد، ریشه در فقر آهن دوران کودکی دارد. استفاده از قطره آهن، خالی از عوارض ناخواسته نیست و در این بین سیاه شدن دندان ها از شایع ترین عوارض استفاده از قطره آهن است. قطره آهن فروزومال سیمرغ دارو دارای فرمولاسیون سوکروزومیال است که باعث فراهم زیستی بالای دارو می شود. این فراورده باعث تغییر رنگ لثه دندان ها و مخاط دهان نمی شود.
  37,000 تومان

  قطره فروسیس ویواکیدز ۳۰ میلی لیتر

  VivaKids Ferosis Drops 30ml
  شربت آلوئه ورا باریج اسانس با تقویت سیستم ایمنی بدن، باعث افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری های ویروسی به ویژه آنفلوانزا و سرماخوردگی می شود.
  61,500 تومان

  قطره آیروویت ویتان حجم 30 میلی لیتر

  Vitane Irovit Oral Drops 30 ml
  قطره آیروویت ویتان حاوی آهن که یک ماده معدنی ضروری برای بدن نوزادان و کودکان می باشد، است و برای بسیاری از عملکردهای بدن به آن نیاز است.
  41,000 تومان

  شربت هماتوگل گل دارو حجم 250 میلی لیتر

  Goldaru Hematogol Syrup 250 ml
  شربت هماتوگل گل دارو مناسب برای کم خونی و تامین انرژی و سلامتی بدن می باشد. این محصول حاوی عصاره تغلیظ شده گیاهی، چند نوع آبمیوه تغلیظ شده و آهن به صورت ملح گلوکونات می باشد.
  24,000 تومان

  قرص ویتامین ب1 پلاس فارما 300 میلی گرم بسته 100 عددی

  Plus Pharma 300mg Vitamin B1-100 Tabs
  ویتامین B1 اولین ویتامینی است که از گروه ویتامینهای B کشف شده است. این ویتامین تأثیرات بسیار مهمی در سوختن قندها در بدن و عملکرد اعصاب دارد. ویتامین ویتامین B1 از راه روده جذب خون می‌شود. تغییراتی بر روی آن صورت می‌گیرد و آماده استفاده بافتها می‌گردد. یکی از موادی که در جذب آن اختلال ایجاد می کند، الکل است که مصرف زیاد آن موجب کمبود ویتامین ویتامین B1 می شود. این ویتامین در بدن ذخیره نمی‌شود.
  600 تومان

  سافت ژل مولتی فورهر ویتالی تون بسته ۶۰ عددی

  Vitally Tone Multi For Her 60 Softgels
  مکملی اختصاصی برای حفظ سلامت زنان است و حاوی 26 ماده مغذی ضروری شامل ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها می باشد که 18 نوع از آنها معادل 100 درصد نیاز روزانه را تامین می کنند.
  91,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 600 تومان بیشترین: 91,000 تومان
  ريال600 ريال91000