جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  دندان گیر

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پستانک و دندان گیر تمام سیلسکون مایا

  Maya Silicon Pacifier And Teether
  این محصول دو کاره را می توان به صورت همزمان هم به عنوان پستانک و هم به عنوان دندان گیر استفاده نمود. شکل ارگونومیک دندانگیر به گونه ایست که اگر دندان های جلوی کودک رشد کردند، قابلیت استفاده برای لثه های کناری و دندانهای پشتی را دارا بوده و به برطرف کردن خارش لثه و یکنواختی رویش دندان ها کمک نماید.
  13,000 تومان

  دندان گیر مایع مایا بسته 2 عددی

  Maya Water Teether
  دندانگیر آبی مایا در طرح‌ها و رنگ‌های جذاب، وسیله‌ای مناسب جهت از بین بردن خارش و تسکین درد لثه نوزاد در زمان رشد دندان‌ها می‌باشد
  11,500 تومان

  دندان گیر هندوانه ای حاوی مایع سوییت بیبی مدل 327

  Sweet Baby Figured Theeter with Water Code 327
  دندان گیر هندوانه ای حاوی مایع سوییت بیبی بهترین راه برای تسکین لثه‌های ملتهب، ماساژ لثه‌های نوزاد است. با فشار ملایم دندان‌گیر‌ به لثه‌ نوزاد، مقداری از درد او کاهش پیدا می‌کند
  18,000 تومان

  دندان گیر سوییت بیبی مدل Bear کد 490

  Sweet Baby Bear Teether Code 490
  محصولی که می‌بینیم دندان‌گیر مدل (Bear) از برند «سوییت‌بیبی» است. بهترین راه برای تسکین لثه‌های ملتهب، ماساژ لثه‌های نوزاد است. با فشار ملایم دندان‌گیر‌ به لثه‌ نوزاد، مقداری از درد او کاهش پیدا می‌کند.
  15,000 تومان

  دندان گیر وی مدل ۲۰۱/۴ طرح قارچ

  Wee Mushrooms 201/4 Teether
  دندان گیر مایع فانتزی وی بیبی برای نوزادان 7 ماه به بالا که در حال درآوردن دندان می باشند قابل استفاده است. نوزادانی که خارش لثه و التهاب دارند، باعث ماساژ لثه وتسکین آن می شود.این دندان‌گیر دارای طرح قارچ است و دارای حلقه‌ برای قرار گیری دست به منظور نگهداری آسان است.
  16,800 تومان

  دندان گیر وی مدل 858.3 سیلیکونی

  Wee 858.3Teether Silicone
  دندان گیر وی بیبی برای نوزادان 7 ماه به بالا که در حال درآوردن دندان می باشند قابل استفاده است. نوزادانی که خارش لثه و التهاب دارند، باعث ماساژ لثه وتسکین آن می شود.
  14,000 تومان

  دندان گیر وی مدل 859

  Wee 859 Teether
  دندان گیر مایع فانتزی وی بیبی برای نوزادان 7 ماه به بالا که در حال درآوردن دندان می باشند قابل استفاده است. نوزادانی که خارش لثه و التهاب دارند، باعث ماساژ لثه وتسکین آن می شود. دارای رنگ ها و طرح های متفاوت برای ایجاد سرگرمی در کودکان می باشد.
  15,500 تومان