جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  دهان و دندان

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  ژل هرپاملیس سبز دارو مقدار 10 گرم

  SabzDarou Herpamelis Gel 10g
  این فرآورده حاوی عصاره گیاه بادرنجبویه با نام علمی Melissa officinalis می باشد. این محصول آنتی باکتریال و ضد ویروس بوده و در درمان زونا و تبخال بسیار موثر است.
  15,000 تومان

  سوسپانسيون نیستاتین عماد حجم 12 میلی لیتر

  Emad Nistatin Suspension 12ml
  سوسپانسیون نیستاتین عماد، در درمان کاندیدیازیس (برفک دهان یا برفک واژینال) ناشی از کاندیداآلبیکانس و سایر گونه‌های کاندیدا مصرف می‌شود. نیستاتین با اتصال به استرول‌های موجود در غشاء باعث می‌شود که محتویات ضروری داخل سلولی قارچ از آن خارج شوند
  4,100 تومان

  قطره دهانشویه پرسیکا پورسینا حجم 30 میلی لیتر

  Pursina Persica Mouth Wash Drop 30 ml
  قطره پرسیکا پورسینا دهانشویه ای گیاهی است که نقش موثری در جلوگیری از پوسیدگی دندان، افزایش جرم دندان و جلوگیری از امراض لثه دارد. دهانشویه پرسیکا در درمان آماس و جلوگیری از خونریزی لثه و خونریزی پس از کشیدن دندان نقش موثری دارد
  5,000 تومان

  قطره گیاهی ایرال وکس گل دارو 30 میلی‎لیتر

  Goldaru Eralvaks Herbal Drop 30ml
  محلول ایرالوکس در درمان التهاب مخاط دهان و لثه ( Gingivitis , Stomatitis ) آفت و التهابات لثه ناشی از دندان های مصنوعی و پلاک های فلزی توصیه می گردد
  8,600 تومان

  کولیک میکسچر محصول SDA حجم 120 میلی لیتر

  SDA Colic Mixture 120 ml
  کولیک یک حالت خسته کننده است که با دوره های قابل پیش بینی کننده از ناراحتی های آزار دهنده در کودک سالم و خوب تغذیه شده مشخص می شود.
  6,600 تومان

  آفتین ژل کاوشگران سلامت بنیان

  Kavoshgaran Salamat Bonyan Aaftin Gel
  آفتین ژل محصولی کاملا جدید حاوی عصاره گیاهی که معمولا با یکبار مصرف و در زمان 20 ثانیه آفت دهان را درمان مینماید و درد و ناراحتی بیمار بعد از چند دقیقه کاهش یافته و آثار آفت دهان بعد از مدتی التیام و بهبود مییابد. آفتین ژل برای درمان تمامی موارد کوچک و بزرگ آفت و مراحل مختلف تشکیل آن توصیه می گردد.
  15,000 تومان

  ژل دنتوگان گیاه اسانس مقدار 3 گرم

  Giah Essence Dentogan Gel 3 g
  ژل دنتوگان، مسکن فوری دندان درد می باشد که در هر 100 گرم آن، 20 گرم اسانس میخک وجود دارد. این محصول در تسکین دندان درد، سردرد و ایجاد بی حسی موضعی کاربرد دارد.
  15,000 تومان

  کرم هرپسیم سیمرغ داروی عطار مقدار10 گرم

  SDA Herpesim Cream 10 g
  پروپولیس یا بره موم به صورت موضعی برای درمان تبخال کاربرد دارد. پروپولیس دارای خواصی شامل اثرات ضد باکتریایی، ضد قارچی، ضد انگلی، آنتی اکسیدانی، بهبود دهنده اختلالات دهان و لثه و بی‌حس کننده موضعی می باشد. بره موم با مهار سنتز پروستاگلاندین و لکوترین باعث کاهش اثرات التهاب می شوند.
  15,000 تومان

  اسپری آویشن زرد بند حجم ۵۰ میلی لیتر

  Zardband Thyme topical Spray 50 ml
  در طب سنتی از آویشن برای بهبوداختلالات دستگاه تنفس فوقانی، آسم، سـیاه سرفه، التـهاب دهـان و گلو، ورم لــوزه ها و سوء هاضمه استفاده می گردد. همچنین در استعمال موضعی نیز برای بهبودزخم، خارش و درماتوز (بیماریهای پوستی ناشی از کار) اسـتفاده می شود
  40,000 تومان

  خمیر دهانی دنتا باریج مقدار 5 گرم

  Barij Essence Denta Barij paste 5 gr
  خمیر دهانی دنتا باریج از محصولات گیاهی طب سنتی بوده و برای تسکین درد دندان و کمک به درمان عفونت های دندان و لثه بسیار موثر می باشد.
  15,000 تومان

  محلول دهانی ریوکس اهورا دارو حجم 15میلی لیتر

  AhuraDarou Rivax Oral Solution 15ml
  محلول دهانی ریوکس اهورا دارو، حاوی آنتراکینون‌ها و تاننهای گیاه ریوند چینی می‌باشد. گالوتاننها و اسید سالسیلیک موجود در گیاه عامل اثرات قابضی و در نتیجه بهبود زخم و ترشحات مخاطی خواهد بود. اثرات ضدالتهابی تاننهای موجود در این عصاره با همراهی فلاونوئیدهای موجود در آن به اثبات رسیده است. افزون بر این اثرات ضدمیکروبی و ضدقارچی تانن موجود در فرآورده موجب جلوگیری از عفونت‌های میکروبی و قارچی درنسج آسیب‌دیده لثه می‌شود.
  5,000 تومان

  محلول موضعی میرتکس باریج اسانس حجم 15 میلی ‎لیتر

  Barij Essence Myrtex Topical Solution 15 ml
  محلول موضعی میرتکس باریج اسانس جهت درمان آفت و تبخال مورد استفاده قرار می گیرد. گیاه مورد در شستشو و ضد عفونی کردن زخم ها، رفع تحریکات مخاط دهان و رفع زخم های دهان تاثیر بسزایی دارد.
  5,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 4,100 تومان بیشترین: 40,000 تومان
  ريال4100 ريال40000