جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  دوران قاعدگی

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  كپسول منستروگل گل دارو بسته 30 عددی

  Menstrugole Carbogol 30 Capsules
  کپسول منستروگل بر طرف کننده درد و رفع اسپاسم پیش از قاعدگی و دوران قاعدگی می باشد.این دارو بر خواص ضد درد و ضد اسپاسم به عنوان باد شکن نیز قابل توصیه می باشد. هر کپسول محتوی حدود ۸۰ میلی گرم عصاره خشک گیاهان انیسون، کرفس و زعفران می باشد. شامل آنتول، استراگول، متیل کاویکول، اپی ئین، اپی ژنین، میریستین، لیمونن، سینئول، سافرانال، کروسین و پیکروکروسین است.
  733 تومان

  قرص اگنوگل گل دارو 100 عددی

  goldaru Agnugol 100 Tab
  قرص اگنوگل گل دارو حاوی عصاره خشک میوه گیاه پنج انگشت می‎باشد که به صورت سنتی در بهبود عوارض یائسگی و گرگرفتگی مورد استفاده قرار می‎گرفت. امروزه تحقیقات و آزمایشات نشان می‌دهد که این گیاه علاوه بر موارد فوق در درمان اختلالات قاعدگی (آمنوره ثانوی، خون‎ریزی های رحمی) و اختلالات قبل از قاعدگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  165 تومان

  ایونینگ پریم رز 500 میلی گرم محصول الیت بسته 36 عددی

  EliteEvening primrose oil 500ml 36 softgels
  ایونینگ پریم رز (روغن گل مغربی) محصولی جهت کمک به تنظیم عادات ماهیانه و کاهش مشکلات دوران یائسگی است و همزمان به طراوت پوست و افزایش سلامت عمومی کمک میکند. این محصول ساخت شرکت الیت کشور کانادا است.
  32,700 تومان

  قطره ویتاگنوس محصول پورسینا 30 میلی لیتر

  Pursina Vitagnus Drop 30 ml
  قطره ویتاگنوس پورسینا دارویی صد در صد گیاهی حاوی مواد موثر میوه گیاه ویتکس است. این قطره در رفع اختلالات پیش از قاعدگی، رفع اختلالات قاعدگی و درد پستان، رفع عوارض یائسگی موثر است. قطره ویتاگنوس باعث تنظیم اختلالات هورمونی، رفع تنبلی تخمدان و کاهش یا توقف کیست های فیبروئیدی می شود. قطره ویتاگنوس برخلاف داروهای شیمیایی، برای نشان دادن اثرات خود احتیاج به زمان دارد و اثرات آن عموما پس از یک ماه مصرف ظاهر می گردد. این دارو می تواند در دختران جوان (از شروع قاعدگی) تا زنان مسن و در موارد مختلف اختلالات هورمونی مورد استفاده قرار گیرد.
  5,000 تومان

  قرص روکشدار ویتاگنوس پورسینا بسته 30 عددی

  Vitagnus pursina 30 coated tabs
  ویتاگنوس یا پنج انگشت را گیاه زنان می نامند. این گیاه در پیشگیری از اختلالات قاعدگی ،پریود دردناک ،قطع غیر طبیعی پریود ،اختلال در زمان و مقدار خونریزی ، نارسایی زودرس تخمدان وعوارض حین یایسگی موثر می باشد.
  250 تومان

  قرص ریپاون قائم دارو بسته 20 عددی

  Ghaem Darou Reepaven 20 Tabs
  قرص ریپاون قائم دارو، از میوه رسیده اسکولوس هیپوکاستانوم تهیه شده است و برای کاهش و تنظیم خونریزی بیش از حد عادت ماهیانه - جلوگیری و کاهش خونریزی داخلی - ترمیم کننده عروق - کاهش خونریزی در هموروئید کاربرد دارد
  5,000 تومان

  قطره خوراکی فنلین باریج حجم 15 میلی لیتر

  Barij Essence Fennelin Oral Drop 15 ml
  باعث افزايش شير مادر در دوران شيردهی می شود. قطره فنلین باریج اسانس در تسکين دردهای دوران قاعدگی موثر است و حاوی عصاره رازیانه شیرین می باشد. این محصول مناسب برای خانم های باردار است.
  5,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 165 تومان بیشترین: 32,700 تومان
  ريال165 ريال32700