جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  سنگ کلیه

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  قطره گیاهی سنكل گل دارو 30 میلی‎لیتر

  Goldaru Sankol Herbal Drop 30ml
  قطره گیاهی سنكل گل دارو مناسب افرادی است که از داشتن سنگ کلیه رنج می‎برند. ترکیبات گیاهی و موثر این محصول موجب دفع سنگ کلیه و سنگ‎های خرد شده ی بعد از استفاده از دستگاه‎های سنگ شکن می‎گردد. همچنین قطره گیاهی سنكل، علاوه بر جلوگیری از تشکیل مجدد سنگ کلیه، موجب درمان درد و عفونت‎های ادارای ناشی از سنگ کلیه می‎گردد.
  6,100 تومان

  مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی مخصوص بیماران کلیوی 100 عدد

  Zahravi Nephrotonic 100 Tab
  مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی مخصوص بیماران کلیوی است. حاوی مقادیر تنظیم‌شده ازویتامین‌ها و املاح موردنیاز دوران دیالیز است. این ویتامین‌ها در سلامت و نگهداریبافت‌ها، تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی و عصبی و حفظ سلامت دستگاه‌های مختلف بدن بسیار موثر هستند.
  360 تومان

  عصاره اورتیکا زردبند حجم 250 میلی لیتر

  Urtica ZardBand Solution 250 ml
  مواد موثره موجود در گیاه انجدان رومی باعث شل شدن عضلات کلیه و مجاری ادرار شده و موجب حرکت و خروج سنگ می گردد. این عصاره موجب افزایش گردش خون در کلیه شده و با به حرکت درآوردن عضلات کلیه به دفع سنگ کمک می کند. ترکیبات موجود در این گیاه مدر بوده و این امر باعث تسهیل دفع سنگ می شود.
  53,000 تومان

  قطره گیاهی رودیورتیک قائم دارو حجم 30 میلی گرم

  Ghaem Darou Rudioretic Herbal drop 30ml
  قطره گیاهی رودیورتیک،حاوی عصاره هیدروالکلی گیاه دم اسب می باشد که به دفع التهابات کلیه و رفع التهابات مجاری ادراری و هم چنین دفع سنگ کلیه کمک می نماید.
  5,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 360 تومان بیشترین: 53,000 تومان
  ريال360 ريال53000