جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  شیردهی

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  شیر خشک ببلاک ببمام مناسب مادران شیرده 400 گرم

  bebelac bebemum 400 gr
  شیر خشک ببمام یک مکمل غذایی مناسب برای دوران شیردهی حاوی پروتئین، مواد معدنی، ویتامین ها و مهم ترین اسیدهای چرب است
  22,000 تومان

  قطره گیاهی شیرافزا گل دارو 30 میلی‎لیتر

  Goldaru Shirafza Herbal Drop 30ml
  قطره گیاهی شیرافزا گل دارو ،حاوی عصاره رازیانه، شوید، زیره سبز، شنبلیله می‎باشد. مواد موثره گیاهان موجود در فرمولاسیون این محصول ترشح شیر را تحریک می‎نمایند. تغذیه نوزاد در اولین سه ماه بعد از تولد صرفا وابسته به شیرمادر است. در حین شیردهی احتیاجات تغذیه‎ای مادر شیرده افزایش می‎یابد و رابطه تغذیه‎ای برای مادر و طفل شیرخوار برای مدتی بعد از تولد ادامه می‎یابد. قطره شیرافزا این احتیاجات را برطرف می‎سازد.
  10,000 تومان

  قرص پرینامکس نیو مام یوروویتال بسته 45 عددی

  EuRho Vital PrenaMax New Mum 45 Tabs
  قرص پرینامکس نیو مام حاوی ترکیب منحصر بفردی از کلیه ریز مغذی های لازم با مقادیر مناسب برای مادران پس از زایمان است. این فرآورده حاوی عصاره انگور، بیوفلاونوئیدها، گیاه دم اسبی، کاروتنوئیدها، کلاژن، کوآنزیم کیوتن، آمینواسید متیونین و سیستئین، املاح و ویتامین ها می باشد.
  1,311 تومان

  قرص مولتی پریناتال نیچرمید 90 عددی

  Nature Made Multi Prenatal 90 Tabs
  قرص مولتی پریناتال نیچرمید برای زنان در دوران بارداری و شیردهی طراحی شده است. این مولتی ویتامین حاوی ۱۳ نوع از ویتامین ها و مواد معدنی لازم برای دوران بارداری و شیردهی است و توصیه می شود از ماه چهارم بارداری تا پایان شیردهی از آن استفاده شود.
  1,155 تومان

  کپسول شیرافزا گل دارو بسته 30 عددی

  Goldaru Shirafza 30herbal Cap
  کپسول گیاهی شیرافزا گل دارو ،حاوی عصاره رازیانه، شوید، زیره سبز، شنبلیله می‎باشد. مواد موثره گیاهان موجود در فرمولاسیون این محصول ترشح شیر را تحریک می‎نمایند. تغذیه نوزاد در اولین سه ماه بعد از تولد صرفا وابسته به شیرمادر است. در حین شیردهی احتیاجات تغذیه‎ای مادر شیرده افزایش می‎یابد و رابطه تغذیه‎ای برای مادر و طفل شیرخوار برای مدتی بعد از تولد ادامه می‎یابد. کپسول شیرافزا این احتیاجات را برطرف می‎سازد.
  15,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 1,155 تومان بیشترین: 22,000 تومان
  ريال1155 ريال22000