جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  ضد سرفه

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  شربت سرفه کودکان آیورا اهورا دارو 120 میلی لیتر

  Ahura Darou Ivora Kids Cough Syrup120 ml
  شربت سرفه کودکان آیورا اهورا دارو با بهره مندی از مواد موثر گیاه عشقه، برای بهبود سرفه ناشی از بیماری های برونشیتی و التهاب حاد و مزمن مجاری تنفسی به کار می رود. این محصول می تواند برای همه افراد مورد استفاده قرار گیرد.
  12,600 تومان

  شربت سرفه کودکان آیورا اهورا دارو 60 میلی لیتر

  Ahura Darou Ivora Kids Cough Syrup 60 ml
  شربت سرفه کودکان آیورا اهورا دارو با بهره مندی از مواد موثر گیاه عشقه، برای بهبود سرفه ناشی از بیماری های برونشیتی و التهاب حاد و مزمن مجاری تنفسی به کار می رود. این محصول می تواند برای همه افراد مورد استفاده قرار گیرد.
  7,400 تومان

  شربت سرفه گیاهی پدی کاف محصول دینه حجم 60 میلی لیتر

  Dineh Pedi Cough Herbal Pediatric Cough Syrup 60 ml
  شربت سرفه گیاهی اطفال پدی کاف دینه تسکین دهنده سرفه و خلط آور مخصوص اطفال بوده که فاقد الکل، رنگ و طعم دهنده مصنوعی است. این فرآورده از عصاره آویشن، عشقه و ختمی تهیه شده که در درمان سرفه و علایم برونشیت موثر است. این محصول همچنین دارای خواص ضد التهاب، ضد باکتری، ضد قارچ و ضد ویروس است.
  8,600 تومان

  شربت سرفه بروسبان محصول سبزدارو حجم 120 میلی لیتر

  Bronsban Sabzdaru Cough Syrup 120 ml
  شربت سرفه برونسبان در درمان حاد التهاب تنفسی همراه با سرفه و درمان برونشیت حاد استفاده می شود و به عنوان خلط آور شناخته می شود. هر 100 میلی لیتر محلول حاوی 7% گرم عصاره خشک برگ پیچک است. این شربت بر اساس هدراکوزید C استاندارد شده است و مناسب کودکان است.
  14,900 تومان

  شربت زوفا عسلی رازک حجم 120 میلی لیتر

  Razak Honey Zoufa Syrup 120 ml
  شربت زوفا عسلی رازک شربتی با ترکیبات کاملا گیاهی و موثر در درمان سرفه های کهنه، نزله، تنگی نفس و ربو (تنگی نفس ناشی از حساسیت) می باشد.
  13,800 تومان

  شربت تیماسین دارو گستر یاسین حجم 120 میلی لیتر

  Yasin pharmaceuticals Tymasin Syrup 120 ml
  شربت تیماسین یک شربت گیاهی است که از عصاره هیدروالکلی مرزنجوش و آویشن ساخته شده است و در درمان سرفه های خشک و مزمن و رفع علایم سرماخوردگی، آنفولانزا، گلودرد، کمک به درمان برونشیت و ناراحتی های تنفسی (آسم) استفاده می شود.
  10,600 تومان

  شربت کاف استاپ باریج اسانس حجم 60 میلی لیتر

  Barij Essence Coughstop Syrup 60 ml
  شربت کاف استاپ باریج اسانس تهیه شده از عصاره گیاهان آویشن و عشقه، ضد سرفه و خلط آور می باشد و در درمان مشکلات تنفسی موثر است. این محصول با خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ موجب ضد عفونی شدن مجاری تنفسی شده و به درمان علائم سرماخورگی نیز کمک می کند.
  7,700 تومان

  شربت کافنولیکس باریج حجم 120 میلی لیتر

  Barij Coughnolix Syrup 120 ml
  شربت ضد سرفه کافنولیکس یک شربت مناسب برای رفع سرفه و خلط گلو است و موجب کاهش عفونت دستگاه تنفسی می شود. این شربت دارای عصاره آویشن شیرازی است. آویشن از گیاهانی است که در طب سنتی کاربرد زیادی دارد و به دلیل ترکیبات فنلی آن به صورت تیمول، برای درمان سرفه مناسب است. همچنین التهاب مجاری تنفسی را از بین می برد.
  15,500 تومان

  شربت آویشن(تیموس کامپاند کیم) کیمیاگر حجم 120 میلی لیتر

  Herbal Expectorant antitussive Syrup 120 ml
  یکی از مشکلاتی که برای افراد مختلف در فصل های مختلف سال ایجاد می شود سرفه و خلط گلو است که به دلایل مختلف ایجاد می شود. شربت ضد سرفه آویشن کیمیاگر یک شربت مناسب برای رفع سرفه و خلط گلو است و موجب کاهش عفونت دستگاه تنفسی می شود. این شربت دارای عصاره آویشن شیرازی است. آویشن از گیاهانی است که در طب سنتی کاربرد زیادی دارد و به دلیل ترکیبات فنلی آن به صورت تیمول، برای درمان سرفه مناسب است.
  15,200 تومان

  شربت سرفه آی ویلین حجم 100 میلی لیتر

  Ivylin Cough Syrup100 ml
  شربت سرفه آی ویلین ، شامل ترکیب عسل و پیچک است که ترکیبی قدرتمند با مزایای فراوان برای سلامتی محسوب می‌شود. این ترکیب به بهبود زخم کمک می‌کند، سرفه را کاهش می‌دهد، گلودرد را کاهش می‌دهد، انرژی‌دهنده و آنتی اکسیدان است.
  19,500 تومان

  شربت ‎بنفشه باریج اسانس حجم 60 میلی لیتر

  Barij Essence Banafsheh Syrup 60 ml
  شربت بنفشه باریج اسانس حاوی عصاره گل بنفشه و شکر سرخ می باشد که در درمان سرماخوردگی، سرفه و تب مورد استفاده قرار می گیرد، این فرآورده خلط آور بوده و باعث نرم شدن حنجره می گردد و گرفتگی صدا را نیز برطرف می نماید.
  12,000 تومان

  شربت هانی سول حجم 120 میلی لیتر

  EXPECTORANT AND ANTITUSSIVE HONISOL SYRUP 120 ml
  محتوی عصاره آویشن باغی (Thymus vulgaris L.) یکی از گیاهان خوراکی - دارویی مهم جهان است که سالیان متمادی به عنوان تسکین و درمان مشکلات تنفسی، سوءهاضمه، ضد باکتری و ضدقارچ مصرف شده است.
  14,500 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 5,000 تومان بیشترین: 26,320 تومان
  ريال5000 ريال26320