جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  لیزاپ | Lisap

  شرکت آرایشی لیزاپ S.P.A یکی از شرکت‌های پیش‌رو در تولید محصولات تخصصی مراقبت از مو است. این شرکت در سال 1952  توسط کارلو لوکاتلی تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را میلان آغاز کرد و با حمایت برادر لوکاتلی به یکی از شرکت‌های پیش‌رو در ایتالیا و در زمینه صادرات محصولات تولید شده تبدیل شد.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  اسپری کراتینه (محلول شماره ۴) لیزاپ حجم 100 میلی لیتر

  Lisap Easy Build to 4 Revitalizing Spray 100 ml
  اسپری کراتین دارای عصاره هیدرولیز شده سبزیجات، مواد آبرسان، پروتئین ها و کراتین هیدرولیز شده است و ضمن آبرسانی به موهای آسیب دیده، پولک های مو را بازسازی و ترمیم نموده و ساختمان مو را بازسازی می نماید.
  213,000 تومان

  شامپو کراتینه موهای آسیب دیده ایزی بیلد تو لیزاپ 1 حجم 250 میلی لیتر

  Lisap Easy Build to 1 Revitalizing Shampoo 250 ml
  این شامپو باعث جلوگیری از بروز موخوره، افزایش استحکام و قابلیت کشسانی مو، حالت پذیری بهتر و همچنین ترمیم و تغذیه موهای آسیب دیده می شود و در مقابله با فرسایش مو در برابر عوامل طبیعی و فیزیکی مبارزه می کند.
  95,000 تومان 175,000 تومان

  شامپو ضدچربی تاپ کر لیزاپ حجم 250 میلی لیتر

  Lisap C1 Top Care Therapy Shampoo 250 ml
  این شامپو تنظیم کننده فعالیت غدد سباسه بوده از چرب شدن مو و پوست سر جلوگیری میکند. همچنین موجب خونرسانی به پوست سر و فولیکول مو، میشود. انعطاف پذیری و حالت ارتجاعی موها را افزایش داده و باعث تقویت و احیای مو می شود.
  77,000 تومان

  شامپو انرژی زا ضد ریزش مو تاپ کر لیزاپ 250 میلی لیتر

  250ml Lisap top care Energizing Shampoo
  عملکرد اصلی این شامپو تقویت فولیکول های مو بوده و اینکه فاز آناژن، یعنی فاز رشدی مو را طولانی تر می کند و دیگر فاز ریزش مو یا نلوژن را به تعویق می اندازد
  5,000 تومان

  شامپو ضد شوره لیزاپ مدل Keraplant حجم 250 میلی لیتر

  Lizap Keraplant Anti Dandruff Purifying shampoo 250 ml
  این محصول از برند تخصصی مراقبت از مو ایتالیایی لیزاپ ضد شوره، پاکسازی و ضد عفونی کننده بسیار قوی می باشد و موجب از بین رفتن شوره ها و تسکین التهابات، قرمزی، خارش و تحرکات پوستی می باشد.
  5,000 تومان

  محلول ضد ریزش لیزاپ مدل X-factor حجم 100 میلی لیتر

  Lizap Keraplant X Factor Anti-Hair Loss Serum 100 ml
  محلول تقویت کننده و ضد ریزش ایکس فکتور کراپلنت از برند تخصصی لیزاپ، یک محصول تخصصی و حرفه ای است که در دو فاز مختلف در مان فشرده و درمان نگه دارنده، با اکسیژن رسانی و تحریک گردش خون در ریشه مو، سبب تقویت و جلوگیری از ریزش مو میشود
  5,000 تومان

  ماسک ترمیم کننده مو لیزاپ مدل Keraplant حجم 200 میلی لیتر

  Lizap Keraplant Nutri-Repair Mask 200 ml
  این محصول بازسازی کننده، احیاء کننده و مرطوب کننده بسیار قوی برای موهای آسیب دیده می باشد. عصاره روغن موجود در آن موجب بازسازی، احیاء و تغذیه موهای آسیب دیده می شود. این محصول موها را بسیار نرم و براق می کند و باعث ایجاد حالتی ابریشمی می گردد.
  5,000 تومان

  شامپو ضد شوره لیزاپ مخصوص آقایان 250 میلی لیتر

  Lizap (Man) Anti Dandruff Purifying Bath 250 ml
  این شامپو با دارا بودن ترکیباتی مثل پیراکتون اولامین، کافور، منتول از بین برنده شوره و پوست ریزی در پوست سر، بازسازی کننده پوست و ساقه مو، از بین برنده خارش و قرمزی و همچنین عصاره رزماری و جنسینگ موجود در آن باعث تقویت و رشد مو می شود.
  5,000 تومان