جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  ایموشن| Emotion

  شرکت کیمیا شفابخش آرین مفتخر است با معرفی محصولات آرایشی، بهداشتی، جنسی و شوینده در برندهای ایموشن، فلوتس، وان تاچ و ... تحولی شگرف را در کیفیت زندگی به ارمغان بیاورد. یکی از زیر مجموعه های محصولات ایموشن (Emotion) ژل های مقاربتی می باشد که علاوه بر خاصیت ضد باکتریایی به علت دارا بودن اثر بخشی متفاوت، تاثیر بسزایی در روابط زناشویی دارند. تمامی این ژل ها دارای IRC (مجوز دارویی وزارت بهداشت و درمان) بوده و جهت رهگیری می توان با مراجعه به سایت وزارت بهداشت و درمان صحت و سقم IRC آن را بررسی نمود.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  ژل آمیزشی آبی تاخیری ایموشن مخصوص آقایان 75 میلی لیتر

  Emotion Extreme Love Blue delay Gel For Men 75 ml
  ژل آبی تاخیری ایموشن یکی از محصولات برند ایموشن است که با مجوز و گواهینامه های لازم تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول انزال را در آقایان به تاخیر می اندازد، مدت زمان رابطه ی زناشویی را افزایش می دهد و باعث افزایش رضایت زوجین در روابط زناشویی می شود.
  16,500 تومان

  ژل آمیزشی تقویت نعوظ ایموشن مدل Erectra حجم 75 میلی لیتر

  Emotion Erecta Delay Gel For Men 75 ml
  ژل طوسی رنگ تاخیری ایموشن یکی از محصولات برند ایموشن است که با مجوز و گواهینامه‌های لازم تولید و به بازار عرضه می‌شود. این محصول انزال را در آقایان به تاخیر می‌اندازد، مدت زمان رابطه ی زناشویی را افزایش می‌دهد و باعث افزایش رضایت زوجین در روابط زناشویی می‌شود.
  23,500 تومان

  ژل آمیزشی قرمز تنگ کننده ایموشن مخصوص خانم ها 75 میلی لیتر

  Emotion Enjoy Red Gel For Woman 75 ml
  ژل قرمز تنگ کننده ایموشن یکی از محصولات برند ایموشن است که با مجوز و گواهینامه های لازم تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول مناسب بانوان و خاصیت جمع کنندگی دارد.
  16,500 تومان

  ژل آمیزشی مشکی حجم دهنده ایموشن مخصوص آقایان 75 میلی لیتر

  Emotion Confidence Black Gel For Men 75 ml
  ژل مشکی حجم دهنده ایموشن با اسانس فلفل و لیمو، یکی از محصولات برند ایموشن است که با مجوز و گواهینامه های لازم تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول مناسب آقایان و با خاصیت حجم دهندگی آلت تناسلی است.
  29,000 تومان

  ژل آمیزشی نارنجی گرم کننده ایموشن مخصوص خانم ها 75 میلی لیتر

  Emotion Hot Night Orange Gel For Women 75 ml
  ژل نارنجی گرم کننده ایموشن یکی از محصولات برند ایموشن است که مناسب بانوان و باعث گرم کنندگی و افزایش گردش خون ناحیه تناسلی بانوان می شود.
  15,000 تومان

  ژل آمیزشی صورتی افزایش میل جنسی ایموشن مخصوص خانم ها 75 میلی لیتر

  Emotion Desire Pink Lubricant Gel For Women 75 ml
  ژل صورتی افزایش میل ج ن س ی ایموشن با اسانس گل سرخ، یکی از محصولات برند ایموشن است که با مجوز و گواهینامه های لازم تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول مناسب بانوان است.
  33,000 تومان

  ژل بهداشتی بانوان ایموشن مدل فرش 75 میلی لیتر

  Emotion fresh green Cleaner Gel 75 ml
  ژل بهداشتی بانوان ایموشن حاوی عصاره آلوئه ورا و بابونه که جهت حفظ بهداشت فردی، رفع بوی نامطبوع، ضد عفونی کننده، برطرف نمودن خشکی و التهاب و ایجاد طراوت و پاکیزگی، مورد استفاده قرار می گیرد.
  10,000 تومان

  ژل سفید کننده و روشن ‎کننده ایموشن 75 میلی ‎لیتر

  Emotion Whitener And lightening Gel 75 ml
  ژل سفید کننده و روشن‎کننده ایموشن جهت روشن و سفید کردن پوست در ناحیه ‎ای که در اثر اصلاح مو تیره گردیده است، استفاده می‎گردد و به صورت یک لایه ‎بردار عمل می‎ کند و این نواحی دارای پوستی تازه و با طراوت می‎ گردد.
  30,000 تومان

  اسپری تاخیری VIP ایموشن حاوی ویتامین E مخصوص آقایان 65 میلی لیتر

  Emotion Delay Spray For Men With Vit E 65 ml
  اسپری تاخیری VIP ایموشن حاوی ویتامین E برای آقایانی که از مشکل انزال زودرس رنج می برند کارایی داشته و به منظور تاخیر در انزال استفاده می شود. با استفاده از اسپری تاخیری ایموشن نه تنها مشکل زود انزالی شما بهبود می یابد بلکه حس اعتماد به نفس از دست رفته شما نیز باز خواهد گشت.
  18,500 تومان

  اسپری تاخیری VIP ایموشن حاوی ویتامین E مخصوص آقایان 75 میلی لیتر

  Emotion Delay Spray For Men With Vit E 75 ml
  اسپری تاخیری VIP ایموشن حاوی ویتامین E برای آقایانی که از مشکل انزال زودرس رنج می برند کارایی داشته و به منظور تاخیر در انزال استفاده می شود. با استفاده از اسپری تاخیری ایموشن نه تنها مشکل زود انزالی شما بهبود می یابد بلکه حس اعتماد به نفس از دست رفته شما نیز باز خواهد گشت.
  19,800 تومان