جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  مکمل کودک

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  سرآل برنج به همراه شیر 400 گرمی بیومیل

  Biomil Cereal Rice And Milk
  بیومیل سرآل برنج به همراه شیر؛ در ساخت محصول بیومیل سرآل برنج از بهترین و مرغوبترین شیرخشک شرکت فاسکا بلژیک استفـاده شده است. فرمولاسیون این محصول بر اساس استاندارد، ضــوابط سـازمان غـذا و داروی وزارت بهداشــت و درمان تهیه گردیده است. استفاده ازبیومیل سرآل برنج برای شیرخواران از پایان چهارماهگی توصیه می شود.
  14,400 تومان

  بیومیل سرآل گندم شیر

  Biomil Cereal Wheat And Milk
  بیومیل سرآل گندم به همراه شیر؛ در ساخت محصول بیومیل سرآل گندم از بهترین و مرغوبترین شیرخشک شرکت فاسکا بلژیک استفـاده شده است. فرمولاسیون این محصول بر اساس استاندارد، ضــوابط سـازمان غـذا و داروی وزارت بهداشــت و درمان تهیه گردیده است. استفاده ازبیومیل سرآل گندم برای شیرخواران از پایان شش ماهگی توصیه می شود.
  14,400 تومان

  سرلاک گندم و میوه با عسل به همراه شیر نستله از 12 ماهگی 400 گرم

  Nestle Cerelac Wheat, Fruit Pieces And Honey With Milk 400g
  سرلاک گندم و تکه های میوه با عسل نستله علاوه بر دارا بودن فواید غلات طبیعی، ترکیبی موثر از ریز مغذی های لازم برای رشد و تکامل بدن کودک را فراهم می نماید. سرلاک گندم و تکه های میوه با عسل وشیر قابل استفاده از پایان 12 ماهگی قابل استفاده برای شیرخوار می باشد.
  16,200 تومان

  سرلاک گندم و خرما به همراه شیر نستله از پایان 6 ماهگی 400 گرم

  Nestle Cerelac Wheat & Date With Milk 400g
  سرلاک گندم و خرما به همراه شیر نستله تغذیه ‏ای متعادل و مناسب برای معده کوچک کودکان می باشد که ریز مغذی های لازم برای رشد و تکامل کودکان را فراهم می نماید. این سرلاک از پایان 6 ماهگی قابل استفاده برای شیرخواران می باشد
  16,200 تومان

  سرلاک گندم به همراه شیر نستله از پایان 6 ماهگی 400 گرم

  Nestle Cerelac Wheat With Milk 400 g
  سرلاک گندم به همراه شیر نستله مورد استفاده در پایان 6 ماهگی کودکان می باشد.در هر وعده، تغذیه ای متعادل و مناسب برای معده کوچک کودکان است. علاوه بر فواید غلات طبیعی، ترکیبی مناسب از ریزمغذی های لازم برای رشد و تکامل بدن کودک را فراهم می نماید.
  15,650 تومان

  سرلاک گندم و موز به همراه شیر نستله از پایان 6 ماهگی 400 گرم

  Nestle Cerelac Wheat And Banana With Milk 400 g
  سرلاک گندم و موز به همراه شیر نستله حاوی بیفیدوس و مواد مغذی جهت کمک به تقویت سیستم دفاعی بدن کودک بوده و مناسب کودکان بالای 6 ماه می باشد.
  16,200 تومان

  سرلاک گندم و عسل به همراه شیر نستله از پایان 12 ماهگی 400 گرم

  Nestle Cerelac Wheat And Honey With Milk 400 g
  سرلاک گندم و عسل به همراه شیر نستله قابل استفاده از پایان 12 ماهگی برای شیرخواران می باشد که ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدنشان را تامین می کند.
  16,200 تومان

  سرلاک گندم و تکه های خرما به همراه شیر نستله از پایان 8 ماهگی 400 گرم

  Nestle Cerelac Wheat & Date Pieces With Milk 400g
  سرلاک گندم و تکه های خرما به همراه شیر نستله تغذیه ‏ای متعادل و مناسب برای معده کوچک کودکان می باشد که ریز مغذی های لازم برای رشد و تکامل کودکان را فراهم می نماید. این سرلاک از پایان 8 ماهگی قابل استفاده برای شیرخواران می باشد.
  16,200 تومان

  سرلاک برنج به همراه شیر نستله از پایان 6 ماهگی 400 گرم

  Nestle Cerelac Rice With Milk 400 g
  سرلاک برنج به همراه شیر نستله در هر وعده، تغذیه ای متعادل و مناسب برای معده کوچک کودکان است. علاوه بر فواید غلات طبیعی، ترکیبی مناسب از ریزمغذی های لازم برای رشد و تکامل بدن کودک را فراهم می نماید. سرلاک برنج از پایان 6 ماهگی قابل استفاده برای شیرخواران می باشد.
  15,650 تومان

  انترامیل کودکان 400 گرمی

  ENTERA MEAL PEDIATRICS 400gr
  پودر انترامیل کودکان کارن پودر شیر کامل و حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی بوده و برای کودکانی که در معرض سو تغذیه قرار دارند و یا به هر شکلی نیاز روزانه شان از طریق غذا تامین نمی شود، مناسب می باشد.
  44,000 تومان

  حریره بادام موزی پوره 7 مقدار 250 گرم

  Puree 7 Almond, Banana & Rice Flour 250 gr
  این محصول یکی از بهترین کمک غذاهای موجود برای کودک است. این محصول را میتوان از ابتدای ماه هفتم به عنوان غذای کمکی جانشین فرنی به کودک داد. حریره بادام موزی پوره 7 با آب جوشیده ولرم سرو میشود و فاقد هرگونه مواد نگهدارنده و اسانس است.
  35,500 تومان

  شربت امگا 3 مکس یورو ویتال 200 میلی لیتر

  EuRho VITAL Omega3 Max 200ml
  شربت امگا 3 مکس یورو ویتال جهت حفظ سلامت عمومی بدن، تقویت سیستم ایمنی کودکان و نوجوانان و تقویت رشد جسمی و ذهنی کودکان و نوجوانان تهیه شده است. این محصول به بهبود اختلالات رفتاری در کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه و بیش فعالی کمک شایانی می کند. محصول پیش رو دارای بالاترین میزان امگا-3 است و با طعم مطلوب پرتقال و بدون کوچکترین طعم و بوی ماهی برای همه افراد پیشنهاد می شود.
  120,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 11,500 تومان بیشترین: 120,000 تومان
  ريال11500 ريال120000