جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  نان نستله | Nestle Nan

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  شیر خشک نان اچ آ 1 نستله 0 تا 6 ماه 400گرم

  Nestle Nan HA 1 400g
  نان اچ آ 1 شیر تکمیلی است برای کودکان 0 تا 6 ماه که می‎تواند در کنار غذاهای کمکی به عنوان بخش مایع تغذیه کودک در برنامه غذایی او گنجانده شود. نان اچ آ 1کلیه مواد مغذی ضروری مورد نیاز را برای رشد بهینه جسمی و مغزی کودک تامین می‎کند. همچنین این محصول سیستم ایمنی طبیعی بدن کودک را متعادل کرده و احتمال بروز حساسیت را کاهش می‎دهد.
  25,000 تومان

  شیر خشک نان 3 نستله از یک سالگی به بعد 400گرم

  Nestle Nan 3 Milk Powder 400g
  نان 3 Protect Grow شیر خشک تکمیل است برای کودکان 1 سال به بالا که می‎تواند در کنار غذا‎های کمکی به‎ عنوان بخش مایع تغذیه کودک، به جای شیر گاو در برنامه غذایی او گنجانده شود. نان 3 ترکیبی از مواد مغذی و ضروری و عناصر محافظتی به منظور رشد مناسب جسمی و ذهنی می‎باشد. همچنین به تقویت سیستم دفاعی طبیعی کودک شما نیز کمک می‎کند.
  23,500 تومان

  شیر خشک نان 2 نستله مناسب شیرخواران 6 تا 12 ماه 400 گرم

  Nestle Nan 2 Milk Powder 400g
  نان 2 شیر تکمیلی است برای کودکان 6 ماه به بالا که ‎‎‎‎می‎تواند در کنار غذاهای کمکی به ‎عنوان بخش مایع تغذیه کودک در برنامه غذایی او گنجانده شود. نان 2 کلیه مواد مغذی ضروری مورد نیاز را برای رشد بهینه جسمی و مغذی کودک تامین می‎کند. به‎ علاوه این شیر خشک به ‎فعال‎کردن سیستم ایمنی کودک شما در دوران تغذیه تکمیلی او کمک می‎کند.
  23,500 تومان

  شیر خشک نان 1 نستله مناسب نوزادان 0 تا 6 ماه 400گرم

  Nestle Nan 1 Milk Powder 400g
  نان 1 شیر خشکی است مناسب از بدو تولد برای شیرخواران سالمی که با شیر مادر تغذیه نمی‎شوند. نان 1 کلیه مواد مغذی ضروری مورد نیاز را برای رشد بهینه جسمی و ذهنی کودک تامین می‎کند. به علاوه این شیر خشک به ‎فعال‎کردن سیستم ایمنی کودک شما در نخستین ماه‎های پر اهمیت زندگی او کمک می‎کند.
  23,500 تومان

  شیر خشک پری نان نستله از بدو تولد تا 6 ماهگی 400گرم

  Nestle Pre NAN 400g
  پری نان شیر خشکی است مناسب از بدو تولد برای شیرخواران با وزن کم و نارس که با شیر مادر تغذیه نمی‎شوند. حاوی اسیدهای چرب غیر اشباع بلند زنجیره و روغن تری گلیسیرید میان زنجیره، آهن، پروتئین و انرژی کافی با هضم آسان می‎باشد.
  33,300 تومان