جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  نخ دندان و خلال دندان

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  نخ دندان اورال-بي مدل Satin

  Oral-B Satin Floss
  نخ دندان ساتین فلاس اورال بی با رایحه نعناع ایده آل برای تمیز کردن لثه و فضاهای بین دندانی می باشد و به مقاومت در برابر بیماری های لثه کمک می کند. به دلیل مقاومت بالا در برابر ریش و پاره شدن گزینه ی مناسبی برای انتخاب است.
  15,000 تومان

  نخ دندان تریزا سری Professional مدل Easy Waxed

  Trisa Professional Easy Waxed Dent Floss
  بلافاصله پس از استفاده از نخ دندان تریزا ، رایحه نعناع را در دهان احساس می کنید. این محصول به راحتی در میان دندان ها قرار گرفته و در برابر ساییدگی و ریش شدن مقاوم است
  26,000 تومان

  نخ دندان تریزا سری Professional مدل Super Slide

  Trisa Professional Super Slide Dent Floss
  بلافاصله پس از استفاده از نخ دندان تریزا ، رایحه نعناع را در دهان احساس می کنید. این محصول به راحتی در میان دندان ها قرار گرفته و در برابر ساییدگی و ریش شدن مقاوم است
  14,500 تومان

  نخ دندان Comfort Expander تریزا

  Trisa Comfort Expander Floss
  تریزا از هوشمندانه‌ترین طراحی‌های خود را برای شما در نخ دندان Comfort Expander تریزا به کار برده است. این نخ دندان می‌تواند به صورتی معجزه‌آسا تمام قسمت‌های دندان شما را در بر ب‌گیرد و فاصله میان دندان‌های شما را کاملا پوشش دهد.
  30,000 تومان

  نخ دندان با پوشش موم زنبور و طعم نعنا ارکید 50متری

  orkid dental floss،classic model 50m
  مسواک زدن به تنهایی حدود 50% از پلاک درون دهان را پاک می کند. تحقیقات نشان داده است هنگامی که مسواک زدن با نخ دندان کشیدن انجام شود حدود 70% از پلاک پاک می شود.
  3,700 تومان

  نخ دندان جی یو ام مدل Easy Flossers بسته سی عددی

  G.U.M Easy Flossers Dent Floss Pack of 30
  این محصول باعث پاکسازی فضای بین دندان ها و لثه ها شده، و با وجود سر زاویه دار باعث سهولت دسترسی به نقاط دور از دسترس دهان نیز می شود. همچنین با توجه به نوع طراحی این نخ دندان ها، استفاده از آنتوسط کودکان، سالمندان و ناتوانان جسمی نیز بسیار راحت تر انجام می پذیرد.
  17,000 تومان

  نخ دندان جی یو ام مدل Butler Weave با طعم نعناع 55 متر

  G.U.M Butler Weave Dent Floss 55m
  این محصول باعث پاکسازی فضای بین دندان ها و لثه ها شده، بافت نرم و محکمی داشته که علاوه بر کاهش تحلیل لثه با سطح مسطح و پهن خود سهولت استفاده را نیز برای شما به ارمغان می آورد.
  11,800 تومان

  نخ دندان جی یو ام مدل Original White حاوی فلوراید 30 متر

  G.U.M Original White Dent Floss 30m
  این محصول باعث پاکسازی رنگ دانه های بین فواصل دندان ها شده و با پوشش فلوئورایدی خود موجب استحکام مینای دندان نیز می شود. همچنین سیلیکای ریز کروی شکل استفاده شده در این نخ دندان، دسترسی شما به شیارهای لثه را تسهیل می کند.
  14,000 تومان

  نخ دندان جی یو ام مدل Fine طول 55متر

  G.U.M Fine Dent Floss 55m
  این محصول باعث پاکسازی فضای بین دندان ها و لثه ها شده و با بافت نازک اما بسیار مقاوم و الیاف درهم تنیده S شکل خود، استحکام و چسبندگی کامل به دندان شما را تضمین می کند.
  3,650 تومان

  نخ دندان فوکس مدل Zahnseide Intradent طول 25 متر

  Fuchs Zahnseide Intradent Floss 25 m
  مسواک ها به تنهایی برای پاک کردن دندان ها کافی نیستند زیرا نواحی بین دندانی توسط مسواک پاک نمی شوند و برای جلوگیری از پوسیدگی باید قبل از مسواک کردن از نخ دندان یا مسواک بین دندانی استفاده کرد‏.‏
  5,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 3,650 تومان بیشترین: 30,000 تومان
  ريال3650 ريال30000