جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  نینو | Nino

  دستمال مرطوب در چند سال اخیر در تمام دنیا با استقبال روبرو بوده است. میزان تولید شرکت سیلانه سبز روزانه حدود 40هزار عدد از انواع مختلف است که نزدیک به نیمی از آن دستمال مرطوب کودک می باشد.
   سیلانه سبز اولین و بزرگترین تولید کننده انواع محصولات دستمال مرطوب در ایران است. در تمام یازده سال گذشته و در تمام دوران تحریم ها، در تولید دستمال Dafi و Nino از مواد اولیه مرغوب و خارجی استفاده شده است. انبارها و خط تولید این شرکت همواره در دسترس بازرسان اداره استاندارد و وزارت بهداشت می باشند. پرسنل تولید، کنترل کیفیت و تضمین کیفیت این شرکت آموزش های تخصصی دیده و در کار خود حرفه ای هستند.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پوشک بزرگسالان نینو شورتی سایز لارج 9 عددی

  Nino Adult Diaper large Pants 9pcs
  66,000 تومان

  دستمال مرطوب و پاک کننده نینو کودک 20 عددی

  Nino Baby Cleansing Wipes 20pcs
  دستمال مرطوب پاک کننده کودک نینو حاوی ویتامین های A و E می باشد. از ویژگی های این محصول مرطوب کنندگی به همراه ویژگی ترمیم کنندگی پوست بدون ایجاد هیچگونه حساسیت پوستی می باشد.
  3,350 تومان

  دستمال مرطوب استوانه ای کودک نینو 70 عددی

  NINO First Defence Baby Wipes 70 Pcs
  دستمال مرطوب پاک کننده کودک نینو حاوی ویتامین های A و E می باشد. از ویژگی های این محصول مرطوب کنندگی به همراه ویژگی ترمیم کنندگی پوست بدون ایجاد هیچگونه حساسیت پوستی می باشد
  6,200 تومان

  دستمال مرطوب پاک کننده آرایش نینو مدل سه در یک بسته 20 عددی

  Nino 3 In 1 Make Up Remover Wet Wipes 20psc
  دستمال مرطوب پاک کننده آرایش نینو سه در یک حاوی انواع عصاره ها و مناسب برای پاک کردن انواع آرایش حتی آرایش های ضد آب می باشد.
  4,100 تومان

  دستمال مرطوب پاک کننده آرایش کمر باریک نینو - بسته 70 عددی

  Nino Make Up Remover Wips 70pcs
  دستمال مرطوب پاک کننده آرایش نینو حاوی انواع عصاره ها و مناسب برای پاک کردن انواع آرایش حتی آرایش های ضد آب می باشد
  5,425 تومان

  دستمال مرطوب نینو با عصاره کالاندولا بسته 50 عددی

  NINO Baby Cleansing Wipes 50pcs
  دستمال مرطوب پاک کننده کودک نینو در بسته 50 عددی، حاوی عصاره مرطوب کننده و التیام بخش ویتامین های A و E می باشد. از ویژگی های این محصول مرطوب کنندگی به همراه ویژگی ترمیم کنندگی پوست بدون ایجاد هیچگونه حساسیت پوستی می باشد.
  6,900 تومان

  دستمال مرطوب پاک کننده ضد التهاب و ضدسوختگی کودک نینو 70 عددی

  Nino Cleanser Baby Wipes With Calendula 70pcs
  دستمال مرطوب پاک کننده کودک نینو در بسته 70عددی، حاوی عصاره مرطوب کننده و التیام بخش ویتامین های A و E می باشد. از ویژگی های این محصول مرطوب کنندگی به همراه ویژگی ترمیم کنندگی پوست بدون ایجاد هیچگونه حساسیت پوستی می باشد.
  6,000 تومان

  دستمال مرطوب و پاک کننده نینو کودک 70 عددی

  Nino Baby Cleansing Wipes 70 pcs
  دستمال مرطوب پاک کننده کودک نینو حاوی ویتامین های A و E می باشد. از ویژگی های این محصول مرطوب کنندگی به همراه ویژگی ترمیم کنندگی پوست بدون ایجاد هیچگونه حساسیت پوستی می باشد.
  5,400 تومان