جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  هموروئید

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  قرص ونوگل گل دارو 30 عددی

  Goldaru Venogol 30 Tab
  قرص ونوگل گل دارو، دارای عصاره شاه بلوط هندی است. این قرص در درمان واریس سطحی وعمیق وریدی موثر است هم چنین، برطرف کننده درد و احساس سنگینی ناشی از نارسایی مزمن وریدی می باشد. قرص ونوگل گل دارو، در درمان هموروئید نیز می تواند موثر باشد.
  566 تومان

  پماد رکتول خرمان مقدار 20 گرم

  Rectol Rectal Ointment Khorraman 20 gr
  هموروئید یا بواسیر، به کلافه های عروقی ناحیه مقعد گویند که به علت فشار آمدن به کف لگن در هنگام زور زدن موقع اجابت مزاج، پر خون و متورم شده و در صورت تکرار و ادامه یافتن یبوست، این کلافه های عروقی پاره شده و به صورت خونریزی و بیرون زدگی از مقعد نمایان می شود. این محصول جهت درمان بیماری هموروئید به گونه ای تولید شده است که موجب بهبودی سریع و کامل این بیماری میشود.
  20,000 تومان

  لوسیون ام جی باریج اسانس حجم 15 میلی ‎لیتر

  Barij Essence MG Lotion 15 ml
  لوسیون ام جی باریج اسانس برای رفع علایم ناشی از بواسير درجه I و II مانند خونريزی، درد، خارش، سوزش و سنگينی مقعد، زورپيچ و همچنین درمان شقاق مقعد مورد استفاده قرار می گیرد.
  15,000 تومان

  کپسول روهمورین قائم دارو بسته 30 عددی

  Ghaem Darou Ruhemorrin 30 Caps
  کپسول روهمورین قائم دارو محصولی گیاهی مناسب برای درمان بواسیر و از بین برنده فیستول بواسیری می باشد.
  5,000 تومان

  قرص ریپاون قائم دارو بسته 20 عددی

  Ghaem Darou Reepaven 20 Tabs
  قرص ریپاون قائم دارو، از میوه رسیده اسکولوس هیپوکاستانوم تهیه شده است و برای کاهش و تنظیم خونریزی بیش از حد عادت ماهیانه - جلوگیری و کاهش خونریزی داخلی - ترمیم کننده عروق - کاهش خونریزی در هموروئید کاربرد دارد
  5,000 تومان

  قرص فيتوون آمی ویتال بسته 30 عددی

  Amivital phytoven 30Tabs
  هر عدد قرص فیتوون آمی ویتال، محتوی عصاره خشک دانه های گیاه شاه بلوط هندی است که دارای ۵۰ میلی گرم گلیکوزیدهای تری ترپنوئیدی است. قرص فیتوون آمی ویتال، در درمان علائم نارسایی مزمن وریدی مانند واریس، احساس سنگینی و درد در پاها، گرفتگی عضلات ساق پا، خارش پا، درمان التهاب عضلات صاف متعاقب صدمه و جراحی و جراجی های دردناک کاربرد دارد.
  5,000 تومان

  پماد مقعدی ام جی باریج اسانس مقدار 30 گرم

  Barij Essence MG Rectal Ointment 30 g
  پماد مقعدی ام جی باریج اسانس حاوی اسانس مورد برای رفع علایم ناشی از بواسير درجه I و II مانند خونريزی، درد، خارش، سوزش و سنگينی مقعد، زورپيچ و همچنین درمان شقاق مقعد مورد استفاده قرار می گیرد.
  5,000 تومان

  کرم موضعی آنتی ‎فیشر باریج اسانس مقدار 30 گرم

  Barij Essence Anti Fissure Topical Cream 30 g
  کرم موضعی آنتی فیشر باریج اسانس درمان کننده شقاق مقعد می باشد. ترکیبات این محصول شامل عصاره بابونه که دارای اثرات ضد التهاب و ضد اسپاسم است و موجب پيشرفت بهبودی زخم می گردد و همچنین عصاره خشک دارمازو که دارای اثرات ضد درد التهابات پوستی کمک درمان در عفونت های پوستی است؛ می باشد.
  5,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 566 تومان بیشترین: 20,000 تومان
  ريال566 ريال20000