جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  پروتئین

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  ایزو وی (وی پروتئین ایزوله) با اسانس پرتقال 912 گرمی پی ان سی

  ISO WHEY 912gr Orange PNC
  این محصول شامل 100 درصد پروتئین وی خالص است که آن را در گروه مکمل هایی با درصد پروتئین خیلی بالا قرار می‌دهد.
  183,600 تومان

  گلدن وی 1000 گرمی با اسانس موز پی ان سی

  GOLDEN WHEY 1000gr BANANA PNC
  مکمل بدنسازی گلدن وی پی ان سی باعث افزایش حجم عضلات بدون افزوده شدن چربی می شود و مناسب مراحل پایانی بدنسازی است. این مکمل قابل استفاده برای ورزشکاران قدرتی - سرعتی در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی می باشد.
  208,300 تومان

  پیور پروتئین 1000 گرمی با اسانس موز پی ان سی

  PURE PROTEIN 1000gr BANANA PNC
  پیور پروتئین کارن باعث افزایش حجم بدون اضافه کردن توده‌های چربی می‌شود و بازتوانی عضلات را افزایش می‌دهد و احساس خستگی را به تاخیر می‌اندازد. مکمل فوق برای مراحل پایانی بدن‌سازی مناسب می‌باشد و همچنین قابل استفاده برای ورزشکاران قدرتی – سرعتی در دوره تخلیه ذخایر گلیکوژنی می‌باشد.
  275,500 تومان

  وی ایزوله 912 گرمی داینامکس

  DYNAMA ISOLATE WHEY 912gr
  برای تولید پروتئین وی ایزوله ، چربی ها و لاکتوز باید تا حد امکان حذف گردند . فرآورده نهایی پروتئین وی ایزوله است که حاوی بیش از ۹۰ درصد پروتئین می باشد روتئین وی ایزوله همان وی است که آب آن گرفته شده است و درصد بالایی پروتئین دارد و فاقد لاکتوز و کلسترول است . به طور کلی درصد پروتئین طبق مقالات باید در وی ایزوله باید بالای ۹۰ درصد باشد .
  257,000 تومان

  انترامیل پر پروتئین 400 گرمی

  ENTERA MEAL-HIGH PROTEIN 400gr
  انترامیل پر پروتئین یک فرمول مغذی کامل به صورت پودر آماده مصرف است که محلول تهیه شده از آن هم برای تغذیه با لوله به عنوان جایگزین وعده غذایی و هم برای مصرف خوراکی به عنوان مکمل غذایی به منظور افزایش دریافت انرژی و پروتئین قابل استفاده می باشد. فرمول منحصر به فرد این فرآورده با محتوای بالای پروتئین و مخلوط کامل مولتی ویتامین و مواد معدنی به بهبود وضعیت تغذیه ای بیماران به ویژه بیماران تحت شرایط کاتابولیک کمک می کند. انترامیل پر پروتئین حاوی فیبر محلول اینولین است که با خاصیت پره بیوتیکی نقش موثری در بهبود فلور طبیعی روده و جلوگیری از اسهال و یبوست دارد.
  144,200 تومان

  پودر پروتئین وی گلد استاندارد 100% اپتیموم نوتریشن 2.27 کیلو گرم

  Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2.27 kg
  پروتئین وی گلد استاندارد 100% اپتیموم نوتریشن 2270 گرم دارای آمینو اسیدهای ضروری و غیر ضروری است که حاوی خالص ترین نوع پروتئین (پروتئین ایزوله) می باشد. این مکمل به افزایش حجم و بازسازی عضلات کمک می نماید.
  350,000 تومان

  پودر ال- گلوتامین کارن مقدار 250 گرمی

  Karen L-Glutamine powder 250 gr
  پودر ال-گلوتامین کارن (پی ان سی- PNC)، هم به عنوان مکمل ورزشی و هم به عنوان مکمل گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. گلوتامین به سبب ویژگی های برجسته اش خواص دارویی بی شماری دارد. مکمل ال گلوتامین جهت افزایش کارایی بدن، پیشگیری از بروز خستگی، کمک به افزایش حجم و قدرت عضلات مورد استفاده قرار می گیرد.
  5,000 تومان

  پودر گین ژن استار 3000 گرمی

  Genestar Gain powder 3000 gr
  پودر گین ژن استار، محصول منحصر به فرد پروتئینی-کربوهیدراتی است که تحت استانداردهای کیفی بالا فرموله و تولید شده است.آزمون های بالینی نشان داده که پس از تمرین، برای تحریک ساختن پروتئین های ماهیچه ای، مخلوطی از پروتئین آب پنیر، اسیدهای آمینه و کربوهیدرات ها بسیار موثرتر از مصرف کربوهیدرات ها به تنهایی است. افزودن پروتئین به میکس اسید آمینه و کربوهیدرات، تاثیرات آنابولیک را نیز افزایش می دهد.
  5,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 5,000 تومان بیشترین: 350,000 تومان
  ريال5000 ريال350000