جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  چربی خون

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  قرص گارسین گل دارو 300میلی گرمی

  Goldaru Garcin 300ml
  قرص گارسین گل دارو، حاوی پودر سیر است. قرص گارسین به علت دارا بودن سیر، پایین آورنده کلسترول، تری گلیسرید ، لیپوپروتئین های خون و هم چنین فشار خون می باشد.
  266 تومان

  قرص گارسین گل دارو 500میلی گرمی بسته 30 عددی

  Goldaru Garcin 500ml
  قرص گارسین 500 میلی گرمی گل دارو، حاوی پودر سیر است. قرص گارسین به علت دارا بودن سیر، پایین آورنده کلسترول، تری گلیسرید ، لیپوپروتئین های خون و هم چنین فشار خون می باشد.
  533 تومان

  کپسول کارب اینترسپت 3 ناترول بسته ۶۰ عددی

  Natrol Carb Intercept 3 Weight Management 60 veggie caps
  این محصول به دلیل دارا بودن عصاره چای سبز و همچنین کافئین، سوخت و ساز چربی ها را افزایش داده و سبب کاهش جذب آنها می شود. همچنین عصاره لوبیای سقید موجود در محصول سبب افزایش سو+خت کربو هیدرات ها و کاهش قند خون می شود. آنتی اکسیدان های موجود در این کپسول سوخت و ساز قند را افزایش داده و سبب کاهش چربی خون می شوند.
  1,333 تومان

  کپسول 1000 میلی گرم روغن بذر کتان باریج اسانس 60 عدد

  Barij Flaxseed Oil 60 Caps
  کپسول 1000 میلی گرم روغن بذر کتان باریج اسانس تهیه شده از روغن بذر کتان می باشد. این روغن منبع گیاهی فوق العاده از اسیدهای چرب ضروری به ویژه اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 است که در حفظ سلامت قلب و عروق و کاهش خطر بیماری های آن نقش بسیار موثری دارد.
  29,000 تومان

  قرص آنتوم ایران داروک بسته ۱۰۰ عددی

  Iran Darouk Anethum 100 tbs
  ترکیبات موجود در آنتوم موجب افزایش ترشحات صفرا شده ، کوارستین و لاکتوکوپیکرین موجود در این فرآورده نیز اثر مهار کنندگی بر آنزیم های لیپوکسیژناز دارند. همچنین آزمایشات in vitro نشان داده است که عصاره شاهتره مانع تشکیل سنگ های صفراوی می گردد.
  70 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 70 تومان بیشترین: 29,000 تومان
  ريال70 ريال29000