جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  کارن | Karen

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  انترامیل کودکان 400 گرمی

  ENTERA MEAL PEDIATRICS 400gr
  پودر انترامیل کودکان کارن پودر شیر کامل و حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی بوده و برای کودکانی که در معرض سو تغذیه قرار دارند و یا به هر شکلی نیاز روزانه شان از طریق غذا تامین نمی شود، مناسب می باشد.
  44,000 تومان

  کپسول چربی سوزی اُبستاپ 60 عددی کارن

  OBESTOP INN0VATIVE FAT BURNER 60 CAPSULES KAREN
  کپسول ابستاپ کارن به عنوان یک مکمل چربی سوز جهت کمک به کنترل اشتها و کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرد. هر کپسول ابستاپ حاوی ترکیباتی همچون عصاره چای سبز، فیبرهای غذایی، کروم و کولین می باشد که هر کدام ویژگی هایی منحصر به فرد داشته و درکنار هم به افزایش متابولیسم (سوخت و ساز) بدن کمک می نمایند
  59,400 تومان

  تافی کلسیم + ویتامین D کارن 60 عدد

  CALCIUM + VIT.D SOFT CHEW 60 TABLETS KAREN
  تافی کلسیم و ویتامین D کارن با طعم دلپذیر، تامین کننده کلسیم مورد نیاز روزانه گروه های سنی مختلف می باشد. تافی کلسیم + ویتامین دی کارن به تامین کلسیم افرادی که لبنیات دریافت نمی کنند کمک می کند.
  28,800 تومان

  پودر پیور پروتئین کارن 10 ساشه کارن

  PURE PROTEIN 10 SACHET KAREN
  پیور پروتئین کارن ، حاوی پروتئین، ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن بوده و قابل استفاده در شرایطی که بدن نیاز به دریافت پروتئین اضافه دارد مانند سوختگی ها، تروما، سرطان، سو تغذیه و قبل یا بعد از جراحی می باشد.
  35,400 تومان

  شکلات پروتئین بار کارن 45 گرم

  KAREN PROTEIN BAR CHOCOLATE 45gr
  شکلات پروتئین بار کارن ( پی ان سی - PNC)، ترکیبی از پروتئین ها است و از آن می توان برای جلوگیری از تحلیل عضلات، ترمیم بافت های عضلانی و تامین بخشی از نیازهای پروتئینی بدن استفاده نمود. ویتامین ها و مواد معدنی موجود در این محصول می تواند قسمت عمده ای از نیاز روزانه بدن به ریزمغذی ها را تامین کند.
  7,800 تومان

  تافی ویتامین D کارن 30 عددی

  KAREN MILK AND CHOCALATE VITAMIN D 30 SOFT CHEW
  تافی ویتامینD کارن به حفظ تعادل سطح کلسیم و فسفر خون کمک مس کند. ویتامین D در بدن برای جذب کلسیم، جهت شکل دادن صحیح استخوان ها و حفظ استحکامشان مفید است. ویتامین D به تنهایی و یا همراه با کلسیم برای بهبود سلامت استخوان ها و کاهش شکستگی آن ها استفاده می شود.
  14,900 تومان

  شکلات انرژی زا کارن 45 گرم

  KAREN ENERGETIC BAR CHOCOLATE 45gr
  شکلات انرژی زا کارن، مخلوطی از پروتئین آب پنیر و شیر است که جهت تامین انرژی مورد نیاز افراد در طول روز و به تاخیر انداختن احساس خستگی می باشد. این فرآورده حاوی جینسینگ و کافئین بوده و سبب افزایش تمرکز و هوشیاری فرد در طول روز می گردد.
  5,600 تومان

  انترامیل پر پروتئین 400 گرمی

  ENTERA MEAL-HIGH PROTEIN 400gr
  انترامیل پر پروتئین یک فرمول مغذی کامل به صورت پودر آماده مصرف است که محلول تهیه شده از آن هم برای تغذیه با لوله به عنوان جایگزین وعده غذایی و هم برای مصرف خوراکی به عنوان مکمل غذایی به منظور افزایش دریافت انرژی و پروتئین قابل استفاده می باشد. فرمول منحصر به فرد این فرآورده با محتوای بالای پروتئین و مخلوط کامل مولتی ویتامین و مواد معدنی به بهبود وضعیت تغذیه ای بیماران به ویژه بیماران تحت شرایط کاتابولیک کمک می کند. انترامیل پر پروتئین حاوی فیبر محلول اینولین است که با خاصیت پره بیوتیکی نقش موثری در بهبود فلور طبیعی روده و جلوگیری از اسهال و یبوست دارد.
  144,200 تومان