جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  کبد

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  قرص روکش‎دار لیورگل 140 گل دارو 30 عددی

  Goldaru Livergol 140 30 Coated Tab
  سیلیمارین مجموعه ترکیبات پلی فنلی گیاه خارمریم می باشد. استفاده از این گیاه جهت مشکلات کبدی تاریخچه ای طولانی دارد که در حال حاضر با مطالعات گسترده، این اثرات به اثبات رسیده اند. سیلیمارین به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی و مستقیم عمل نموده و رادیکال های آزاد سمی را از بین می برد. گلوتاتیون داخل سلولی و سوپر اکسید دیس موتاز را افزایش می دهد.
  950 تومان

  قرص گیاهی لیورگل 70 گل دارو 30 عددی

  Goldaru Livergol 70 30 Coated Tab
  سیلیمارین مجموعه ترکیبات پلی فنلی گیاه خارمریم می باشد. استفاده از این گیاه جهت مشکلات کبدی تاریخچه ای طولانی دارد که در حال حاضر با مطالعات گسترده، این اثرات به اثبات رسیده اند. سیلیمارین به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی و مستقیم عمل نموده و رادیکال های آزاد سمی را از بین می برد.
  666 تومان

  قرص کورکوما (زردچوبه) دینه بسته 50 عددی

  Dineh Curcuma 50 Tabs
  زردچوبه دارای ماده موثره کورکومین است. زردچوبه در مراقبت از کبد و پیشگیری از بیماری های صفراوی موثر است و علاوه بر آن ضدالتهاب نیز شناخته می شود. قرص کورکوما دینه دارای عصاره زردچوبه بوده و آنتی اکسیدان قوی است و برای دردهای مفاصل و بیماری های کبدی نیز مناسب است.
  200 تومان

  قرص جویدنی هپاتوهیل باریج اسانس بسته 200 عددی

  Barij Essence Hepatoheal 200 Chewable Tab
  قرص جویدنی هپاتوهیل باریج اسانس به منظور درمان کمکی اختلالات کبد مانند انواع هپاتیت به ویژه هپاتیت مزمن B و فیبروز کبدی تهیه و تولید شده است. این فرآورده می تواند در درمان اگزما، یبوست، هموروئید، واریس و تحریک متابولیسم کبدی موثر واقع شود.
  115 تومان

  کپسول پرولیو باریج اسانس 275 میلی گرم

  Barij Essence Prolive Barij cap 275 ml
  کپسول پرولیو باریج باریج اسانس، درمان کننده كبد چرب ، یکی از شايع ترين بيماری های عصر امروز است. افزایش مصرف غذاهای چرب و آماده، فرهنگ استفاده از غذاهای سریع آماده شونده (Fast Food) و عدم فعالیت مناسب و گسترش زندگی ماشینی، بیماری‌های مختلفی از جمله مشکلات کبدی را به همراه آورده است. این بیماری با وزن بیمار ارتباطی مستقیم دارد و با توجه به افزایش چاقی در جوامع مختلف (از جمله ایران) رو به افزایش است.
  5,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 115 تومان بیشترین: 5,000 تومان
  ريال115 ريال5000