جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  کراتین

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  سوپر کراتین 300 گرمی پی ان سی

  SUPER CREATINE 300gr PNC
  آلفاليپوئيك اسيد موجود در اين محصول نقش هاي متفاوتي در بدن ايفا مي كند. مهمترين اثر اين ماده اثر آنتي اكسيداني آن است كه از سلولهاي بدن در برابر آسيب راديكال هاي آزاد حفاظت مي كند. از ديگر اثرات اين ماده افزايش حساسيت سلولها به انسولين است. به اين صورت كه مصرف گلوكز را در بافتهاي مختلف بدن -كه مصرف گلوكز در آنها وابسته به ترشح انسولين است-‌ افزايش مي دهد. انسولين به عنوان مهمترين هورمون آنابوليك بدن، موجب سهولت ورود گلوكز به سلولها به ويژه سلولهاي عضلاني شده و در نتيجه باعث تسهيل توليد انرژي و تسريع در بازسازي ذخاير گليكوژني و ديگر ذخاير انرژي در سلول مي شود. از اين رو سوپر كراتين گاهي به نام كراتين انسولين دار شناخته مي شود، زيرا با وجودي كه در تركيب خود هورمون انسولين ندارد، توسط تركيبات ديگر سبب تحريك ترشح انسولين مي شود
  80,100 تومان

  کراتین مونوهیدرات 300 گرمی پی ان سی

  Creatine monohydrate 300 gr PNC
  کراتین ترکیبی است که به طور طبیعی در بدن یافت می شود. این ترکیب با ترکیبی از اسیدهای آمینه آرژینین، گلیسین و متیونین ساخته شده است. این انرژی را به عضلات تامین می کند و در کبد، پانکراس و کلیه تولید می شود.
  69,600 تومان

  کراتین مونوهیدرات 300 گرمی داینامکس

  Creatine monohydrate 300 gr Dynamax
  این محصول/نام محصول/ نوع محصول|ویژگی اصلی| مرحله استفاده، قبل/ بعد از تمرین، ورزشکران رده ای خاص|کاربرد اصلی کالا| مناسب: جنسیت، رده سنی| کراتین ترکیبی است که به طور طبیعی در بدن یافت می شود. این ترکیب با ترکیبی از اسیدهای آمینه آرژینین، گلیسین و متیونین ساخته شده است. این انرژی را به عضلات تامین می کند و در کبد، پانکراس و کلیه تولید می شود.
  123,000 تومان

  پودر کراتین میکرونایز اپتیموم نوتریشن بدون طعم مقدار 300 گرم

  Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 300 gr
  پودر کراتین میکرونایز اپتیموم نوتریشن از کراتین مونوهیدرات با درجه خلوص استثنایی تهیه شده است. از ویژگی های این محصول میکرونایزه بودن آن است. به این معنی که محصول از ذرات بسیار کوچک تهیه شده، و نسبت به کراتین غیر میکرونایزه، زمان بیشتری در مایع معلق می ماند، ته نشین نمی شود و راحت تر هضم می شود.
  80,000 تومان