جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  کلیه و مجاری ادراری

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  قرص گیاهی پروستاتان گل دارو 30 عددی

  Goldaru Prostatan 30 Coated Tab
  قرص گیاهی پروستاتان از عصاره ریشه و برگ گزنه، تخم کدو بدون پوست، گل بابونه، میوه خارخاسک و میوه انیسون تهیه شده است. مواد موثر این ترکیبات گیاهی برطرف‎کننده علایم ناشی از بزرگ شدن پروستات مانند تکرر ادرار، سوزش و درد هنگام دفع ادرار و درمان التهاب حاد و مزمن پروستات (‎ها‎یپرپلازی خوش‌ خیم پروستات) می‎باشد.
  266 تومان

  قطره پروستاتان گل دارو حجم ۳۰ میلی لیتری

  Goldaru Prostatan Herbal Drop 30ml
  فرآورده گیاهی پروستاتان با خاصیت مهار کنندگی آنزیم ۵- آلفا ردوکتاز که عامل اصلی تبدیل تستوسترون به شمار می رود، غلظت این ماده را در سرم کاهش داده و در نتیجه رشد غده پروستات را متوقف و موجب تسهیل جریان ادرار و بهبود حال بیمار می شود.
  6,800 تومان

  قطره گیاهی سنكل گل دارو 30 میلی‎لیتر

  Goldaru Sankol Herbal Drop 30ml
  قطره گیاهی سنكل گل دارو مناسب افرادی است که از داشتن سنگ کلیه رنج می‎برند. ترکیبات گیاهی و موثر این محصول موجب دفع سنگ کلیه و سنگ‎های خرد شده ی بعد از استفاده از دستگاه‎های سنگ شکن می‎گردد. همچنین قطره گیاهی سنكل، علاوه بر جلوگیری از تشکیل مجدد سنگ کلیه، موجب درمان درد و عفونت‎های ادارای ناشی از سنگ کلیه می‎گردد.
  6,100 تومان

  مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی مخصوص بیماران کلیوی 100 عدد

  Zahravi Nephrotonic 100 Tab
  مولتی ویتامین نفروتونیک زهراوی مخصوص بیماران کلیوی است. حاوی مقادیر تنظیم‌شده ازویتامین‌ها و املاح موردنیاز دوران دیالیز است. این ویتامین‌ها در سلامت و نگهداریبافت‌ها، تقویت و بهبود عملکرد سیستم ایمنی و عصبی و حفظ سلامت دستگاه‌های مختلف بدن بسیار موثر هستند.
  360 تومان

  قطره گیاهی رودیورتیک قائم دارو حجم 30 میلی گرم

  Ghaem Darou Rudioretic Herbal drop 30ml
  قطره گیاهی رودیورتیک،حاوی عصاره هیدروالکلی گیاه دم اسب می باشد که به دفع التهابات کلیه و رفع التهابات مجاری ادراری و هم چنین دفع سنگ کلیه کمک می نماید.
  5,000 تومان

  عصاره اورتیکا زردبند حجم 250 میلی لیتر

  Urtica ZardBand Solution 250 ml
  مواد موثره موجود در گیاه انجدان رومی باعث شل شدن عضلات کلیه و مجاری ادرار شده و موجب حرکت و خروج سنگ می گردد. این عصاره موجب افزایش گردش خون در کلیه شده و با به حرکت درآوردن عضلات کلیه به دفع سنگ کمک می کند. ترکیبات موجود در این گیاه مدر بوده و این امر باعث تسهیل دفع سنگ می شود.
  53,000 تومان

  قرص پروستادین دینه بسته 50 عددی

  Dineh Prostadin 50 Tablet
  بزرگ شدن خوش خیم غده پروستات شایع ترین اختلال پروستات در مردان می باشد که با افزایش سن ارتباط مستقیم دارد. بزرگی خوش خیم پروستات شاید یک روند نرمال با افزایش سن در مردان باشد که به علت تغییرات در تعادل هورمونی و رشد سلولی ایجاد می شود. بدین صورت که در مردان به تدریج با افزایش سن، فعالیت آنزیم 5-آلفا دوکتاز که عامل اصلی تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون می باشد افزایش یافته و این هورمون محرک تکثیر سلول های غده پروستات و در نهایت بزرگ شدن آن خواهد شد.
  280 تومان

  قرص ول من پروستات ویتابیوتیکس بسته 60 عددی

  Vitabiotics WellMan Prostate 60 Tabs
  قرص ول من پروستات با داشتن موادی چون لیکوپن، ویتامین D3، زینک، کمپلکس ویژه پروستات، آمینو اسیدها، آلفا لیپوئیک اسید و عصاره درخت نخل اره‌ای منجر به پیشگیری از بیماری‌های پروستات، محافظت از سیستم تولید مثل آقایان و حمایت از سیستم ایمنی بدن می‌شود.
  3,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 266 تومان بیشترین: 53,000 تومان
  ريال266 ريال53000