جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  کمک‌درمانی

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پودر گیاه گالگا زردبند 24 ساشه 3 گرمی

  ZardBand Galega Herbal Powder 24 Sachets
  داروی گیاهی گالگا به عنوان کاهنده قند خون در طب سنتی اروپا مورد استفاده می‌باشد. گیاه گالگا می‌تواند به عنوان داروی کنترل قند خون جایگزین قرص متفورمین (داروی ضد دیابت) گردد که مورد مصرف بیماران دیابتی نوع 2 می باشد.
  26,000 تومان

  شربت ‎بنفشه باریج اسانس حجم 60 میلی لیتر

  Barij Essence Banafsheh Syrup 60 ml
  شربت بنفشه باریج اسانس حاوی عصاره گل بنفشه و شکر سرخ می باشد که در درمان سرماخوردگی، سرفه و تب مورد استفاده قرار می گیرد، این فرآورده خلط آور بوده و باعث نرم شدن حنجره می گردد و گرفتگی صدا را نیز برطرف می نماید.
  12,000 تومان

  شربت جالینوس باریج اسانس 120 میلی ‎لیتر

  Barij Essence Jalinus Syrup 120 ml
  شربت جالینوس باریج اسانس به علت داشتن مواد قابض مانع ترشح اسید در جهاز هاضمه شده و ماهیچه های معده را تقویت می کند و به علت داشتن املاح معدنی و ویتامین های مفید در تنظیم چرخه سوخت و ساز سلولی و رفع نیازهای فیزیولوژیک بدن موثر است. به دلیل تقویت اعصاب معده، باعث رفع تهوع خانم های باردار می شود.
  19,500 تومان

  قرص جوشان اوریکس او آر اس های هلث بسته ۱۲ عددی

  Hi Health Orix ORS 12 Effervescent Tabs
  قرص جوشان اوریکس او آر اس های هلث،یک قرص محلول در آب است که محتوی مقدار متعادلی از گلوکز و الکترولیت و املاح ضروری است. زمانی که به آب اضافه شود برای جایگزینی آب و املاح بدن و کمک به حفظ تعادل مایعات و املاح در کودکان و بزرگسالان استفاده می شود.
  9,936 تومان

  قرص روکش‎دار فیتوکلد گل دارو 30 عددی

  Goldaru Phytocold 30 Coated Tab
  قرص روکش‎دار فیتوکلد گل دارو، موجب پیشگیری و درمان سرماخوردگی ویروسی شده و دارای اثر پیشگیری‎کننده و درمان‎کننده عفونت‎ها می‎باشد. فیتوکلد، نرم‎کننده سینه و خلط‎آور بوده و آبریزش بینی را نیز برطرف کرده و درمان سینوزیت‎ها نیز موثر است
  310 تومان

  قرص روکش‎دار لیورگل 140 گل دارو 30 عددی

  Goldaru Livergol 140 30 Coated Tab
  سیلیمارین مجموعه ترکیبات پلی فنلی گیاه خارمریم می باشد. استفاده از این گیاه جهت مشکلات کبدی تاریخچه ای طولانی دارد که در حال حاضر با مطالعات گسترده، این اثرات به اثبات رسیده اند. سیلیمارین به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی و مستقیم عمل نموده و رادیکال های آزاد سمی را از بین می برد. گلوتاتیون داخل سلولی و سوپر اکسید دیس موتاز را افزایش می دهد.
  950 تومان

  قرص سنالین گل دارو 30 عددی

  goldaru senalin 30 Tab
  اثر ملین داروهای محتوی آنتراکینون برای سالهای زیادی است که بخوبی شناخته شده است. به نظر می رسد که گلیکوزیدهای آنتراکینون در دستگاه گوارش جذب شده و آگلیکونهای آزاد شده در حین متابولیسم و ترشح به روده بزرگ منجر به تحریک افزایش حرکات پریستالتیک روده می شود.
  226 تومان

  قرص ضد تهوع زینتوما گل دارو بسته 30 عددی

  Zintoma 30 capsules
  این محصول در گروه داروهای ضد تهوع، استفراغ و سرگیجه می باشد که کاربرد ضد درد و ضد التهاب مفاصل را هم دارد و بعنوان دارویی برای پیشگیری از بیماری حرکت و همینطور تهوع دوران بارداری نیز مورد مصرف قرار می گیرد.
  286 تومان

  قرص ونوگل گل دارو 30 عددی

  Goldaru Venogol 30 Tab
  قرص ونوگل گل دارو، دارای عصاره شاه بلوط هندی است. این قرص در درمان واریس سطحی وعمیق وریدی موثر است هم چنین، برطرف کننده درد و احساس سنگینی ناشی از نارسایی مزمن وریدی می باشد. قرص ونوگل گل دارو، در درمان هموروئید نیز می تواند موثر باشد.
  566 تومان

  قرص کورکوما (زردچوبه) دینه بسته 50 عددی

  Dineh Curcuma 50 Tabs
  زردچوبه دارای ماده موثره کورکومین است. زردچوبه در مراقبت از کبد و پیشگیری از بیماری های صفراوی موثر است و علاوه بر آن ضدالتهاب نیز شناخته می شود. قرص کورکوما دینه دارای عصاره زردچوبه بوده و آنتی اکسیدان قوی است و برای دردهای مفاصل و بیماری های کبدی نیز مناسب است.
  200 تومان

  قطره گوش ایرگل گل دارو 15 میلی لیتر

  Goldaru Eargol Herbal Drop 15ml
  قطره گوش ایرگل گل دارو از روغن بادام ،روغن بادام زمينی و روغن کافور تشکیل شده است. روغن بادام و روغن بادام زمينی، محتوی گليسيريدها عمدتا" اسيد اولئيک با مقدار کمتری اسيدهای پالميتيک و لينولئيک می باشند . روغن کافور هم دارای خاصيت نرم کننده و ضد درد ملايم می باشد و محتوی ماده موثره سينئول است . مخلوط این سه روغن که در قطره گوش ایرگل وجود دارد، موجب نرم شدن ترشحات سخت شده در گوش گردیده و بعدا به راحتی می توان آنرا خارج نمود .
  9,500 تومان

  کپسول نوروتک نانو حیات دارو بسته 60 عددی

  Nano Hayat Darou Neurotec 60 Capsules
  کپسول نوروتک نانو حیات دارو، دارای عصاره گیاهان تانسی، گزنه و نسترن میباشد که به کاهش التهاب و ترمیم اعصاب محیطی کمک کرده و و انتقال پیام عصبی را در سلولهای عصبی محیطی تسریع میکند.
  750 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 75 تومان بیشترین: 600,000 تومان
  ريال75 ريال600000