جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  گلو درد

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  شربت سرفه کودکان آیورا اهورا دارو 120 میلی لیتر

  Ahura Darou Ivora Kids Cough Syrup120 ml
  شربت سرفه کودکان آیورا اهورا دارو با بهره مندی از مواد موثر گیاه عشقه، برای بهبود سرفه ناشی از بیماری های برونشیتی و التهاب حاد و مزمن مجاری تنفسی به کار می رود. این محصول می تواند برای همه افراد مورد استفاده قرار گیرد.
  12,600 تومان

  شربت سرفه کودکان آیورا اهورا دارو 60 میلی لیتر

  Ahura Darou Ivora Kids Cough Syrup 60 ml
  شربت سرفه کودکان آیورا اهورا دارو با بهره مندی از مواد موثر گیاه عشقه، برای بهبود سرفه ناشی از بیماری های برونشیتی و التهاب حاد و مزمن مجاری تنفسی به کار می رود. این محصول می تواند برای همه افراد مورد استفاده قرار گیرد.
  7,400 تومان

  شربت آویشن(تیموس کامپاند کیم) کیمیاگر حجم 120 میلی لیتر

  Herbal Expectorant antitussive Syrup 120 ml
  یکی از مشکلاتی که برای افراد مختلف در فصل های مختلف سال ایجاد می شود سرفه و خلط گلو است که به دلایل مختلف ایجاد می شود. شربت ضد سرفه آویشن کیمیاگر یک شربت مناسب برای رفع سرفه و خلط گلو است و موجب کاهش عفونت دستگاه تنفسی می شود. این شربت دارای عصاره آویشن شیرازی است. آویشن از گیاهانی است که در طب سنتی کاربرد زیادی دارد و به دلیل ترکیبات فنلی آن به صورت تیمول، برای درمان سرفه مناسب است.
  15,200 تومان

  شربت سرفه آی ویلین حجم 100 میلی لیتر

  Ivylin Cough Syrup100 ml
  شربت سرفه آی ویلین ، شامل ترکیب عسل و پیچک است که ترکیبی قدرتمند با مزایای فراوان برای سلامتی محسوب می‌شود. این ترکیب به بهبود زخم کمک می‌کند، سرفه را کاهش می‌دهد، گلودرد را کاهش می‌دهد، انرژی‌دهنده و آنتی اکسیدان است.
  19,500 تومان

  شربت گل بنفشه محصول کیمیا گر توس حجم 120 میلی لیتر

  Kimiagar Toos Viola Flower Syrup120 ml
  شربت گل بنفشه از عصاره اصلی گل بنفشه تشکیل شده است و دارای خاصیت رفع گرفتگی صدا و ضد سرفه و تسکین گلو درد می باشد. بدلیل وجود سالیسیلات، این شربت مسکن، تب بر و ضد التهاب نیز می باشد.
  15,000 تومان

  شربت ضد سرفه کالیک محصول نو تک فار حجم 120 میلی لیتر

  Know Tech Phar Culic syrup 120 ml
  شربت ضد سرفه کالیک نوتک فار حاوی عصاره شیرین بیان، آویشن و عسل بوده و دارای خواص ضد سرفه، خلط آور و ضد اسپاسم می باشد. این شربت همچنین دارای اثرات ضد باکتری، ضد ویروس و ضد قارچ است و به درمان گلودرد، سرماخوردگی، لارنژیت، برونشیت، تب و آنفولانزا کمک می کند.
  14,500 تومان

  شربت اکسپکتورانت گیاهی ناویشن حجم 120 میلی لیتر

  Navishan Herbal Expectorant Syrup120 ml
  شربت اکسپکتورانت گیاهی ناویشن، شربتی گیاهی با خواص اکسپکتورانت و خلط آور، تسکین سرفه های ناشی از آسم و برونشیت حاد و سرماخوردگی می باشد. این شربت همچنین کاهنده سرفه های ناشی از عوامل تحریکی مانند آلودگی هوا و دود سیگار، برطرف کننده التهابات مجاری تنفسی، درمان گرفتگی صدا و رینیت آلرژیک می باشد.
  17,000 تومان

  شربت برونکو باریج اسانس حجم 120 میلی ‎لیتر

  Barij Essence Broncho Syrup 120 ml
  شربت برونکو باریج اسانس برای درمان سرفه های حاد استفاده می شود. این فرآورده حاوی عصاره آویشن شیرازی و عصاره ختمی است. این شربت خلط آور می باشد و در رفع علایم سرفه و نزله های مجاری فوقانی تنفسی مورد استفاده قرار می گیرد.
  14,900 تومان

  شربت آوی پکت دینه حجم 120 میلی لیتر

  Dineh Avipect Syrup 120 ml
  شربت آوی پکت دینه تهیه شده از عصاره آویشن و مواد موثر این گیاه می باشد که موجب تسکین سرفه های ناشی از سرماخوردگی، برونشیت، سیاه سرفه، لارنژیت، تنگی نفس و سرفه های ناشی از عوامل تحریکی مانند آلودگی هوا و دود سیگار می گردد.
  9,500 تومان

  شربت هانی تیم یاس دارو حجم 120 میلی لیتر

  Yas Daru Honeythyme Syrup 120 ml
  شربت هانی تیم یاس دارو ، اولین شربت آویشن است که در آن از عسل استفاده شده است و لذا خاصیت ضد سرفه و خلط آور آن به مراتب از شربت های دیگر که با قندهای معمولی و یا مصنوعی فرموله شده اند بیشتر می باشد.
  18,300 تومان

  شربت تيميان مینا حجم 120 میلی لیتر

  Mina Thymian Syrup 120 ml
  شربت تيميان، در درمان سرفه های ناشی از سرماخوردگی و حساسیت مورد استفاده قرار می گیرد. افزون بر این، این محصول ضد عفونی کننده و خلط آور است. شربت گیاهی تیمیان حاوی عصاره آويشن (تسکین سرفه، خلط آور)، مرزه (ضد عفونی کننده و ضد سرفه)، اکالیپتوس (ضد اسپاسم، خلط آور) و رازیانه (ضد سرفه، ضد ویروس) می باشد.
  11,900 تومان

  شربت هانی تیدی تولیدارو حجم 120 میلی لیتر

  Tolidaru Honey T.D. syrup120 ml
  این محصول با دارا بودن عصاره آویشن کوهی و عسل تسکین دهنده و درمان کننده مشکلات تنفسی و سو هاضمه است. این محصول دارای اثر ضد باکتریایی و ضد قارچ بوده خلط آور است.
  15,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 5,000 تومان بیشترین: 20,000 تومان
  ريال5000 ريال20000