جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  یبوست

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  قرص سنالین گل دارو 30 عددی

  goldaru senalin 30 Tab
  اثر ملین داروهای محتوی آنتراکینون برای سالهای زیادی است که بخوبی شناخته شده است. به نظر می رسد که گلیکوزیدهای آنتراکینون در دستگاه گوارش جذب شده و آگلیکونهای آزاد شده در حین متابولیسم و ترشح به روده بزرگ منجر به تحریک افزایش حرکات پریستالتیک روده می شود.
  226 تومان

  شربت سی لاکس دینه ( ملین گیاهی )حجم 60 میلی لیتر

  DinehC-Lax syrup 60 ml
  شربت سی لاکس دینه دارای اثرات قاطع ملین و مسهل است و برای رفع یبوست های ناشی از ضعف اعمال روده بزرگ به کار می رود. شربت سی لاکس با کمک در تخلیه روده، از تنبلی آن جلوگیری می کند. این شربت با افزایش تحریکات روده، موجب درمان یبوست می شود.
  15,000 تومان

  قرص سی لاکس دینه بسته 25 عددی

  Dineh C-Lax 25 Tabs
  قرص سی لاکس دینه دارای اثرات قاطع ملین و مسهل است و برای رفع یبوست های ناشی از ضعف اعمال روده بزرگ به کار می رود. قرص سی لاکس با کمک در تخلیه روده، از تنبلی آن جلوگیری می کند. این قرص با افزایش تحریکات روده، موجب درمان یبوست می شود.
  15,000 تومان

  قرص سینارکول دینه بسته 50 عددی

  Dineh Cynarchol 50 Tab
  قرص سینارکول دینه با بهره مندی از عصاره کنگر فرنگی و پودر زردچوبه موجب بهبود عملکرد کبد، کاهش کلسترول و افزایش تولید و دفع صفرا می شود. خاصیت آنتی اکسیدانی قابل توجه عصاره گیاهان به کار رفته در این محصول، باعث ایجاد اثر محافظت کنندگی بالا در برابر سموم مختلف و ممانعت از انباشتگی چربی در سلول های کبدی می گردد.
  270 تومان

  ساشه گرانول پسیلیوم دینه بسته 10 عددی

  Dineh Psyllium Granule10 Sachets
  پسیلیوم در درمان یبوست های مزمن، یبوست های دوران حاملگی، هموروئید و IBS(سندروم روده تحریک پذیر ) مصرف می شود. اثر درمانی پسیلیوم که یک ملین گیاهی میباشد، بواسطه تورم موسیلاژ موجود در پوسته دانه ظاهر میگردد.
  20,000 تومان

  پودر دینه برن دینه مقدار 250 گرم

  Dineh Dineh Bran 250 g
  دینه برن به علت دارا بودن در صد بالای الیاف خوراکی غیرقابل جذب و کالری بسیار کمی که ایجاد می کند، با کاهش احساس گرسنگی، می تواند در رژیم های لاغری نتایج مطلوب ظاهر نماید. همچنین دینه برن، ملین گیاهی موثری می باشد که در درمان و پیشگیری بی نظمی های دستگاه گوارش مانند یبوست مورد استفاده قرار می گیرد.
  20,000 تومان

  کپسول رولاکس قائم دارو بسته 30 عددی

  Ghaem Darou Rulax 30 Caps
  کپسول رولاکس قائم دارو دارای اثرات ملینی می باشد و از آن در درمان تنبلی روده استفاده می شود، در نتیجه یبوست ناشی از این ناراحتی را برطرف می کند. همچنین این محصول به علت داشتن مقادیر قابل توجهی از اسانس فرار، اثرات ضد اسپاسمی و ضد نفخی دارد.
  8,200 تومان

  فیبر گیاهی خوراکی پی برن با طعم وانیل محصول Dineh Iran بسته 20 عددی

  Dineh Iran Herbal Dietary Fiber P-Bran with Vanilla Flavor 20 Sachets
  پی برن یک ملین گیاهی موثر و بی ضرر، شامل پوسته پسیلیوم و پوسته گندم است. سرشار از الیاف خوراکی غیر قابل جذب بوده و به دلیل وجود پسیلیوم دارای ترکیبات مفید موسیلاژی است. این محصول برای درمان چاقی و کاهش اشتها، کاهش کلسترول بالا، کاهش قند خون بیماران دیابتی و درمان یبوست به کار می رود.
  5,000 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 226 تومان بیشترین: 20,000 تومان
  ريال226 ريال20000